PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Samsun Galaxy Ace 2 گزینه ی خوبیه؟

sina1100
27-06-2012, 15:13
سلام،
دوستان من با مقایسه ها و تحقیقاتی که بین چند مدل گالاکسی انجام دادم، این گزینه به نظرم جالب اومد و چشممو گرفت؟
کسی از این مدل اطلاعاتی داره ؟ در مورد قیمت چی؟ ممنون میشم هر نکته ای هست بگین. و اینکه آیا گزینه ی بهتری سراغ دارین ؟ چرا ؟
ممنون.

P I R A N H A
27-06-2012, 20:07
مقدارپولتو+خواسنه هات رو بگو

sina1100
28-06-2012, 09:50
راستش من در مورد این گوشی تحقیق کردم ، حقیقت قیمت چندان برام مهم نیست ... با توجه به امکاناتی که این مدل داره نظرمو جلب کرده
می خواستم بدونم نظر خاصی در موردش دارین یا نه؟
با سپاس

h!tman
28-06-2012, 10:07
صفحه نمایش معمولی داره
بقیه امکاناتش خوبه
خوب شما چه نیاز هایی داری؟
شاید گوشی بهتری با نیاز های شما باشه

sina1100
28-06-2012, 12:40
صفحه نمایش معمولی داره
بقیه امکاناتش خوبه
خوب شما چه نیاز هایی داری؟
شاید گوشی بهتری با نیاز های شما باشه
گوشی بهتر ؟ مثلا چی ؟ من گوشی باز نیستم چیزی که تا مدت زمانی کارمو راه بندازه راضیم میکنه.
راستش من تو دیجی کالا چند تا گالاکسی رو با هم مقایسه کردم، من حتی دیگه کامل متقاعد شده بودم که I9001 بگیرم چون LCD ش Amo هست
اما بعد تو فرومی خوندم که دوربینش فلش نداره و به همین خاطر پشیمون شدم و برگشتم سراغ Ace 2.
من خیلی نمی خوام هزینه کنم، اگه مورد با کیفیتی باشه که ارزش پول دادنو داشته باشه بالاش هزینه می کنم.

amir200812
28-06-2012, 16:57
گوشی بهتر ؟ مثلا چی ؟ من گوشی باز نیستم چیزی که تا مدت زمانی کارمو راه بندازه راضیم میکنه.
راستش من تو دیجی کالا چند تا گالاکسی رو با هم مقایسه کردم، من حتی دیگه کامل متقاعد شده بودم که I9001 بگیرم چون LCD ش Amo هست
اما بعد تو فرومی خوندم که دوربینش فلش نداره و به همین خاطر پشیمون شدم و برگشتم سراغ Ace 2.
من خیلی نمی خوام هزینه کنم، اگه مورد با کیفیتی باشه که ارزش پول دادنو داشته باشه بالاش هزینه می کنم.

حالا که پول مهم نیست:
GALAXY S3 I9300 بخر!!!

h!tman
28-06-2012, 21:08
از این گوشی خیلی قوی ترم هست
فقط شما چه انتظاری از گوشی داری؟
برا همین اگر به قدرت باشه galaxy s3 قوی ترینه
ولی شما انتظاراتتو بگی بهتر میتونیم راهنماییت کنیم . شاید مورد بهتری برات پیدا شد

sina1100
29-06-2012, 13:31
حالا که پول مهم نیست:
GALAXY S3 I9300 بخر!!!
نه راستش در اون حد هزینه رو واسه گوشی تو ایران عاقلانه نمی دونم!
من نهایت 450 تا 500 برای گوشی بدم.

از این گوشی خیلی قوی ترم هست
فقط شما چه انتظاری از گوشی داری؟
برا همین اگر به قدرت باشه galaxy s3 قوی ترینه
ولی شما انتظاراتتو بگی بهتر میتونیم راهنماییت کنیم . شاید مورد بهتری برات پیدا شد
ببینید کارای معمولی، من این گوشی رو برای عموم می خوام نه خودم ... که اونم واسش خوندن PDF و فایل های Office خیلی مهمه ... عمر باتری ... LCD خوب که تو هوای آفتابی مات نشه صفحش ...
دوربین خوبی داشته باشه ... چون زیاد عکس می گیره ... هنگ نکنه ... سرعت بالای اجرای اپلیکیشن ها...
عموم تو دانشگاه تدریس می کنه بنابراین گوشی باز نیست که یک کیس رو برای کارایی خاصی بخواد ... چشمش Ace 2 رو گرفته ... شما تو این رنج قیمت مورد بهتری سراغ داری؟

h!tman
29-06-2012, 14:23
خوب در اینصورت براش Galaxy S بهتره
صفحه نمایش خیلی بهتری داره
یا Galaxy S ADvance

vipeer
29-06-2012, 19:21
Galaxy S i9000 بهترین گزینه هست :31:

sina1100
29-06-2012, 22:58
خوب در اینصورت براش Galaxy S بهتره
صفحه نمایش خیلی بهتری داره
یا Galaxy S ADvance
Galaxy S که علیرغم داشتن cpu قوی تر و ال سی دی AmoLED، حافظه داخلیش کم تر از Ace 2 هست
و از اون مهم تر دوربینش فلش نداره، که این نقطه ضعف محسوب میشه و رم ضعیف تری هم داره.

S Advance از Ace 2 سر تره، اما قیمتش که بالای 700 هست اذیت میکنه، اینطور نیست؟

maziarzar
29-06-2012, 23:42
نترس
قیمتش به احتمال زیاد میاد پایین

AC_POP
30-06-2012, 18:19
دوستان این گوشی اومده ایران ؟ اگه بیاد بنظرتون حدود قیمتش چنده ؟ من قصد خرید xperia ray داشتم اما با دیدن این نظرم یکم عوض شد . الان جیو دارم و ری رو بیشتر میخواستم واسه بازیهای اچ دی و بخاطر سی پی یو و رم بیشترش اما اینو که دیدم یکم نظرمو عوض کرد . واسه بازیهای اچ دی بنظرتون دو هسته ای 800 مگاهرتز خوبه ( با چیپ مالی 400 ) یا پردازنده 1 گیگاهرتزی اما تک هسته ای ( با چیپ آدرنو 205) . در کل بنظرتون بهتره صبر کنم ace2 بیاد و ارزون شه و بخرم یا اینکه همین الان ایکسپریا ری رو بخرم بره پی کارش ؟

h!tman
30-06-2012, 18:29
Galaxy S که علیرغم داشتن cpu قوی تر و ال سی دی AmoLED، حافظه داخلیش کم تر از Ace 2 هست
و از اون مهم تر دوربینش فلش نداره، که این نقطه ضعف محسوب میشه و رم ضعیف تری هم داره.

S Advance از Ace 2 سر تره، اما قیمتش که بالای 700 هست اذیت میکنه، اینطور نیست؟
من با توجه به اولیت های شما اینو گفتم :) وگرنه بله Ace 2 بهتره

واسش خوندن PDF و فایل های Office خیلی مهمه ... عمر باتری ... LCD خوب که تو هوای آفتابی مات نشه صفحش ...

طبق خواسته شما تمامی موضوعاتی که میخواید مربوط میشه به صفحه نمایش که از این نظر Galaxy S یا Galaxy S Advance ( خیلی بهتر از S معمولی) نیاز های شما رو بر اورده میکنه
صفحه نمایشACe2 صفحه نمایش خوبی نیست

h!tman
30-06-2012, 18:29
دوستان این گوشی اومده ایران ؟ اگه بیاد بنظرتون حدود قیمتش چنده ؟ من قصد خرید xperia ray داشتم اما با دیدن این نظرم یکم عوض شد . الان جیو دارم و ری رو بیشتر میخواستم واسه بازیهای اچ دی و بخاطر سی پی یو و رم بیشترش اما اینو که دیدم یکم نظرمو عوض کرد . واسه بازیهای اچ دی بنظرتون دو هسته ای 800 مگاهرتز خوبه ( با چیپ مالی 400 ) یا پردازنده 1 گیگاهرتزی اما تک هسته ای ( با چیپ آدرنو 205) . در کل بنظرتون بهتره صبر کنم ace2 بیاد و ارزون شه و بخرم یا اینکه همین الان ایکسپریا ری رو بخرم بره پی کارش ؟
همین الان دو هسته ای با مالی یکم گرون تر از Ray مثل Xperia U یا Gs Advance هست!
صد در صد دو هسته ای حتی با 600 مگاهرتز +مالی 400بهتره

sina1100
01-07-2012, 12:02
طبق خواسته شما تمامی موضوعاتی که میخواید مربوط میشه به صفحه نمایش که از این نظر Galaxy S یا Galaxy S Advance ( خیلی بهتر از S معمولی) نیاز های شما رو بر اورده میکنه
صفحه نمایشACe2 صفحه نمایش خوبی نیست
متشکرم از راهنماییتون.
دیروز رفتم علاءالدین و طبق گفته های شما یک Galaxy S Advance خریدم با قیمت 640 هزار تومن.
از خریدم راضیم بنا به گفته ی خیلی ها گوشی خیلی خوبیه...
به ویژه و علی الخصوص برخورداری از صفحه نمایش AmoLED
جالب این که این گویا تو این دو سه روز این گوشی کمیاب شده بود که نمی دونم چرا !!
در هر حال بازم متشکرم.

h!tman
01-07-2012, 12:06
مبارک باشه دوست عزیز:)
امیدوارم چرخش براتون بچرخه
در ضمن کاش از طبقه 6ام میدید که محافظ صحفش هست یا نه
با این که گوریلا گلس داره ولی اماکن داره خط بیفته

sina1100
01-07-2012, 12:15
مبارک باشه دوست عزیز:)
امیدوارم چرخش براتون بچرخه
در ضمن کاش از طبقه 6ام میدید که محافظ صحفش هست یا نه
با این که گوریلا گلس داره ولی اماکن داره خط بیفته
h!tman جان (که اسمتونو هم نمی دونم)
یه محافظ LCD براش گرفتم از همون مغازه که 12 تومن باهام حساب کرد!
ولی به گفته ی خودش بهترین نوعش هست ...

h!tman
01-07-2012, 12:22
رضا هستم دوست عزیز:)
خوب مثل این که دزدیش سر محافظ بود
فوقش باشه 5-6تومن
هر چند چیز مهمی نیست .مدل های مختلف داره . در هر صورت مبارکت باشه دوست عزیز:)
میخوای به کسی نشون بدی کیف کنه مثلا به داییتون
برایتنس رو از توی ستینگ بزارید روی حداقل
بعد یکهو زیادش کنید :دی حس ذوق مرگی شدیدی داره :دی