PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیش نیاز های After effect

RedSpoT
27-06-2012, 10:20
سلام دوستان، می خواستم بدونم واسه شروع افتر افکت دقیقا چه پیش نیاز هایی لازمه و در چه سطحی ؟

ممنون

amingholami2011
27-06-2012, 11:59
سلام دوستان، می خواستم بدونم واسه شروع افتر افکت دقیقا چه پیش نیاز هایی لازمه و در چه سطحی ؟ ممنون با عرض سلام خدمت دوستان گلم ! من بلاخره بازم پيدام شد ... عرضم به حضور دوست خوبمون از نظر من اولين پيش نياز مهم و اصلي "علــــــــــاقه خودتون" هست. اگه علاقه داريد به اين كار و اگه نمونه كارهاي اين برنامه رو ديده باشيد و خوشتون اومده باشه تقريبا كارو شروع كرديد. اول سعي كنيد علاقه مند بشيد چون باعث پيشرفتتون مي شه. در سطح هاي بعد كم كم ياد ميگيريد كه به يه برنامه هاي كمكي نياز داريد و كم كم ميريد سراغ اونها و اونها هم در كنارش ياد ميگيريد : مثل سينما فوردي يا مكس يا ايلوستريتور يا .... ولي براي شروع حداقل بايد فتوشاپو كار كرده باشيد_البته بازم ميگم بدون اينها هم مي تونيد ولي نيلزتون ميشه. از همين حالا شروع كنيد كار با افتر. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

RedSpoT
27-06-2012, 12:49
علاقه نداشتم که سوال نمی کردم xD من Photoshop رو در حد خوب بلدم،خیلی ممنون.

rezaew
27-06-2012, 20:26
سلام
برای شروع حتی در حد متوسط باید سیستم خیلی قوی باشه ؟
مرسی

Simin Secret
29-06-2012, 21:06
دوست عزیز برای شروع که شما علاقه رو داری خب خدا رو شکر،بعدش برو سراغ آموزش های کم کم برو جلو و کار کن تا حرفه ای بشی و هی نمونه کار برای خودت بزن و اصلا نا امید نشو

سلام
برای شروع حتی در حد متوسط باید سیستم خیلی قوی باشه ؟
مرسی

نه دوست عزیز با یه سیستمی که رم 1 گیگ داره میتونید شروع کنید به بالا

ya abbas
30-06-2012, 17:57
سعی کن برای شروع از آموزش فارسی شروع کنی تا

اصطلاحات اولیه و کلیدهای میانبر رو خوب متوجه بشی

وقتی که راه بیفتی با آموزش های انگلیسی هم دیگه مشکل نداری

حتی میتونی از خودت ایده هم بدی
:11: