PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرمت شدن هارد

Life24
26-06-2012, 19:29
سلام
یک هارد داریم و خودم از طریق ویندوز فرمتش کردم
حالا یک فایل رو لازم شده. ایا راهی هست؟

EXTREME
26-06-2012, 19:42
سلام

اگه میخواین برگردونید خوب ریکاوری کنیدش به شرطی که low level format نکرده باشین یا اطلاعاتی روی هارد نریخته باشین

Life24
26-06-2012, 19:58
اگه میخواین برگردونید خوب ریکاوری کنیدش به شرطی که low level format نکرده باشین یا اطلاعاتی روی هارد نریخته باشین

اصلاو با چی ریکاری میشه؟ این low level format رو میشه توضیح دهید؟
راستی الان رو هارد ویندوز نصبه

ata.royalfalcon
26-06-2012, 21:19

سلام
نرم افزار های مختلفی برای ریکاوری موجوده مثل easeus data recovery wizard professional یا حتی getdataback یا recover my files که هرکدام مزایایی دارد .
اگر پس از فرمت روی هارد اطلاعات ریخته باشید شانس ریکاوری پایین خواهد آمد ولی در هر حال تست کنید .

Diniyar
18-04-2013, 10:22
سلام
من اشتباهی در هنگام عوض کردن وینذوز گزینه recover رو زدم و وقتی ویندوز بالا اومد تمام اطلاعاتم پاک شده بود....حالا فایل های word,powerpoint, pdf, را واقعا می خوام البته یه عالمه فیلم هم دارم که نمی تونم ازشون بگذرم...می خوام بدونم اگه ریکاور کامل بزنم که فیلم هامم برگرده ریسکه..یعنی ممکنه یه سری از فایل هامو برنگردونه ؟
برنامه ریکاورم هم getdataback is هستش
نکته: از وقتی ویندوز عوض کردم و دیدم فقط یه درایو C مونده گذاشتمش کنار و دارم با یه لب تاپ دیگه کار می کنم...هیچی برنامه روش نصب نیست جز ویندوز ارجینال خود لب تاپ
ممنون میشم راهنماییم کنیم سه ماه به دفاع تزم هست و این سیستمی که دستمه فس فس میکنه :n03:

houman_2h
14-05-2013, 05:56
سلام

صد در صد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lord_theOne
19-05-2013, 09:21
دوست عزیز برنامه R-Studio یک برنامه فوق العاده ای هست
GetDataBack ظاهرا روی ویندوز 7 جواب نمیده خوب اونهم روی XP عالی کار میکنه

امیدواریم برگرده یک هارد اکسترنال بگیر فایلهایی که داری ریکاوری میکنی بریزه توی هاردت یا فلش حجم بالا توی هارد لپ تاپت نریزه که فایلهای ریکاوریت خراب نشه

houman_2h
25-05-2013, 08:29

دوست من low level format یعنی تمام سکتورهای هاردتان که دارای اطلاعات میباشد صفر میگردد این حالت مشابه هاردی میباشد که نو خریده باشید و متاسفانه با هیچ نرم افزاری نمیتوان اطلاعات قبلی آن را بازیابی اطلاعات کرد . باز اگر سوالی داری بگو تا برات توضیح بدم

_Amir-
29-05-2013, 14:33
سلام من ویندوز 7 نصب کردم ولی نمیدونم چرا هر چی تو درایو E داشتم نیست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی میتونه بگه من چجوری میتونم اطلاعات درایو E را برگردونم؟:n04: