PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار کنترل از راه دور Teamviewer

mohsenmas
26-06-2012, 18:17
سلام.من این نرم افزار TeamViewer رو چند تا سیستم نصب کردم.و دارم ازش استفاده میکنم.
فقط یه مطلبی هست اونم مقدار امنیت این نرم افزاره.
اگه امنیت شرکت سازنده پایین باشه هکرها میتونن با -- یوزر و پسورد سیستم کنترل کنند؟میخوام ببینم کسی با این نرم افزار مشکل امنیتی داشته یا نه.
چون پسورد توسط نرم افزار تولید میشه و همچنین میشه با ساخت یک یوزر روی سرور شرکت سازنده نرم افزار، آنلاین بودن چندتا سیسستم همزمان روی شبکه مشاهده کرد.

Ship Storm
26-06-2012, 21:00
سلام.من این نرم افزار TeamViewer رو چند تا سیستم نصب کردم.و دارم ازش استفاده میکنم.
فقط یه مطلبی هست اونم مقدار امنیت این نرم افزاره.
اگه امنیت شرکت سازنده پایین باشه هکرها میتونن با -- یوزر و پسورد سیستم کنترل کنند؟میخوام ببینم کسی با این نرم افزار مشکل امنیتی داشته یا نه.
چون پسورد توسط نرم افزار تولید میشه و همچنین میشه با ساخت یک یوزر روی سرور شرکت سازنده نرم افزار، آنلاین بودن چندتا سیسستم همزمان روی شبکه مشاهده کرد.

از نظر امنیت تقریبا میشه بهش اعتماد کرد چون شرکت نمیاد خودش رو بدنام کنه و داره از این نرم افزار سود خوبی حاصل میکنه و نیاز به این کار نداره
در ضمن اینکه اکثر افراد نرم افزار رو وقتی اجرا میکنن که خودشون پشت سیستم باشن و به محض اینکه نرم افزار رو ببندی دیگه نمیشه بهش کانکت شد

mohsenmas
28-06-2012, 13:41
پس تا حالا مشکل امنیتی کسی باهاش نداشته،میشه بهش اعتماد کرد؟
البته من نرم افزار رو سیستم داخل شرکت هم نصبش کردم که موقعی شرکت نیستم با روشن کردن سیستم بتونم به فایلهام دسترسی داشته باشم.
تو سایت نرم افزار اکانت ساختم و براش پسورد تعریف کردم.فقط لازمه یکیی سیستم روشن کنه.حتی چیزی که برام جالب بود اینکه پسورد ورود به وینو میشه از سیستم دیگه وارد کرد.البته تعجبم اینجاست نرم افزار قبل از با بالا اومدن کامل ویندوز کارشو شروع کرده.

Ship Storm
29-06-2012, 08:28
از نظر امنیت مشکلی نداره من سال ها هست دارم از این نرم افزار استفاده میکنم چه در سطح اداری و شرکت ها و چه در سطح خانگی و کارهای شخصی
این قسمت اخر رو که گفتید باهاش برخورد نداشتم تا حالا ولی احتمالا رو ورژن های جدید این امکان قرار داده شده
اگر نرم افزار خریداری بشه دیگه خیلی کامل و بهینه تر هم میشه