PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با باز کردن فولدرها

M A S T 3 R
26-06-2012, 07:47
سلام به همه دوستان
من دیروز داشتم یه بازی که قبلا هم نصبش کرده بودم و مشکلی نداشت وسط نصب گیر کرد و نیم ساعت همینجوری موند منم مجبور شدم سیستم رو ریست کنم بعد که سیستم بالا اومد تو درایو D دیدم فولدرا اینجوری شده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد ارور زیر اومد
Window Explorer has stoped working
window can check online for a solution to the problem the next time you go online and try to restart the problem
بعد دو گزینه داشت
check online for solutin later and restart problem
restart problem
هر گزینه رو که میزنم فرقی نمیکنه و آیکون ها ریست میشن
با بقیه درایو ها هم همین مشکل رو دارم به غیر از درایو C که توش ویندوز نصبه
بازی هایی رو هم که رو صفحه دسکتاب شورتکات ازشون هست رو بدون هیچ مشکلی بازی میکنه همینطور بقیه فایل های کامپیوتر فقط مشکل اینکه وقتی وارد درایوی به غیر از C میشم این اروره میاد و پنجره رو میبنده
مشکل از چیه؟
ممون میشم کمک کنید

farzad3233
26-06-2012, 10:21
سلام به همه دوستان
من دیروز داشتم یه بازی که قبلا هم نصبش کرده بودم و مشکلی نداشت وسط نصب گیر کرد و نیم ساعت همینجوری موند منم مجبور شدم سیستم رو ریست کنم بعد که سیستم بالا اومد تو درایو D دیدم فولدرا اینجوری شده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد ارور زیر اومد
Window Explorer has stoped working
window can check online for a solution to the problem the next time you go online and try to restart the problem
بعد دو گزینه داشت
check online for solutin later and restart problem
restart problem
هر گزینه رو که میزنم فرقی نمیکنه و آیکون ها ریست میشن
با بقیه درایو ها هم همین مشکل رو دارم به غیر از درایو C که توش ویندوز نصبه
بازی هایی رو هم که رو صفحه دسکتاب شورتکات ازشون هست رو بدون هیچ مشکلی بازی میکنه همینطور بقیه فایل های کامپیوتر فقط مشکل اینکه وقتی وارد درایوی به غیر از C میشم این اروره میاد و پنجره رو میبنده
مشکل از چیه؟
ممون میشم کمک کنید

دوست من سلام
به نظر من شما 3 تا راه حل دارین :
1) استفاده از system restor
2) task manager را باز کن و از قسمت process پردازش explorer.exe رو انتخاب کن و آن را end process کن. سپس برای راه اندازی مجدد اون از زبانه application دکمه new task رو انتخاب کن و از مسیر ذیل explorer.exe رو باز کن :
c:/windows/explorer.exe
3) اگر موارد بالا مشکلتون رو حل نکرد از ابزارهای استاندارد و تائید شده بازسازی registery استفاده کن
علاوه برموارد بالا ی یوزر با سطح دسترسی admin درست کن و ببین در داخل آن کاربری هم همین مشکل وجود دارد ؟

M A S T 3 R
26-06-2012, 14:26
اگه ويندوز رو عوض يا تعمير كنم اين مشكل حل ميشه؟
اين مشكل ميتونه مشكل سخت افزاري باشه؟