PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هاردم ظرفیتش خیلی کم شده و اصلا درست نمیشه

my email
25-06-2012, 14:02
با سلام و خسته نباشید میدونم واقعا تعداد گفتگوهای تکراری زیاد شده و تا سعی داریم باید از مشکلاتمونو از بحث های بوجود اومده استفاده کنیم اکا تا اونجایی که من گشتم همچین موردی پیدا نکردم و الانم از شما دوستای عزیز و با معرفت انتظار دارم که منو راهنمایی کنیم
هارد من ویروسی شده بود اومدم توی محیط داس فرمتش کنم پیغام می داد نمیشه، منم فکر میکنم اومدم به اشتباه کل پارتیشن رو اف دیسک کردم که اساسی مشکلو حلش کنم که بعد این کار هاردم از 500 گیگ به 37 گیگ تبدیل شد و حجمش کم شد. دوباره سعی کردم با پارتیشن مجیک و یه نرم افزار دیگ درستش کنم که نشد اصلا درایو خالی(به رنگ خاکستری) وجود نداره که کریتش کنم و ایجادش کنم، دوباره هم ویندوز نصب کردم توش فرمت کردم که شاید حجم هاردم برگرده؛ بازهم درست نشد
لطفا بفرمائید من چیکار کنم ؟؟؟ چه بلایی سر هاردم اومده-ممنون میشم

ata.royalfalcon
25-06-2012, 14:36
سلام
شما برنامه HDD Capacity Restore Tool رو دانلود و نصب و اجرا كنيد ، شايد مشكل شما حل بشه .

لينك سايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لينك دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

my email
25-06-2012, 18:19
سلام مرسی که لطف کردی جوب دادی دوست عزیز اما مشکل من حل نشد
راه حل دیگری نداره که من هاردم برگرده به 500 گیگ

saeid3000
25-06-2012, 18:22
سلام!
شما یه بار هاردت رو به یه سیستم دیگه وصل کن و از طریق نرم افزار low format اون رو فرمت کن(این نرم افزار فرمت سطح پایین انجام میده)
امیدوارم مشکلتون حل بشه!

EXTREME
25-06-2012, 18:48
شما وقتی با سی دی ویندوز xp سیستم رو بوت میکنید پارتیشن ها رو میبینید کلا ؟ رو حالت unpartion هستند ؟

my email
26-06-2012, 08:21
سلام دوستای عزیزم با لاو فرمت هم حل نشد- من وقتی که با سی دی xp سیستم رو بوت می کنم پارتیشنی که بهم می ده رو می بینم یعنی همون 37 گیگ رو بهم نشون میده که من بخاطر کم بودن ظرفیتش 7 گیگ برا درایو c گذاشتم و 30 تا هم برا درایو d و در جایی که سیستم بهم میگه توی کدوم درایو ویندوز رو نصب می کنی فقط همین 37 گیگ وجود داره و قابل استفاده هست تشکر می کنم که منو راهنمایی میکنید قابل ذکر که من این هاردو فقط حدود 6 ماه که بع علت داشتن فضای بیشتر عوض کردم و در حد نو هستش

ata.royalfalcon
26-06-2012, 09:23
برند هارد چي هست ؟؟
اگر سيگيت باشه يه برنامه اي هست به اسم seatools for dos كه بايد باهاش بوت بشي . فكر كنم يكي از قابليت موجود در اين برنامه اصلاح و تعيين حجم هارد باشه (set capacity to max native) . يه امتحان كنيد .

my email
26-06-2012, 10:04
سیگیته دست درد نکنه دوست عزیز امتحان می کنم خبرشو حتما می زارم

EXTREME
26-06-2012, 11:03
اگه با low level format درست نشد مشکل از فریم ویر هارد است

my email
20-07-2012, 19:13
سلام دوستای عزیز با کلیه ترفندهای بالا امتحان کردم اما نشد. همون حجم کمه گذشته رو هارد ارائه میده .کسی راه جدید و تاثیر گذاری نداره که هاردم به 500 گیگ گذشته برگرده؟

my email
20-07-2012, 19:15
فعلا اینترنت کارتی خونگی در آآن هستم اگه ممکنه کسی هست فوری جواب بده چون خیلی به هارد نیاز دارم

my email
07-08-2012, 08:40
اگه با low level format درست نشد مشکل از فریم ویر هارد است

سلام دوست عزيز راه حل مشكل هاردم چي ميتونه باشه كه بتونه برگردونمش به حجم گذشته يا حداقل حجمش زيادتر بشه كه قابل استفاده باشه

my email
07-08-2012, 11:20
دوستان كمك كنن خيلي ممنون ميشم نميدونم هادم چه بلايي سرش اومده

EXTREME
07-08-2012, 19:01
دوستان كمك كنن خيلي ممنون ميشم نميدونم هادم چه بلايي سرش اومده

شما اون کارهایی که گفتم کردین ؟

my email
15-08-2012, 11:05
سلام داداش هر چقد سعي كردم جواب بدم نميشد يعني ارسال نمي شد ، حالا بگذريم آره دوست عزيز كارهايي كه توضيح داديد رو انجام دادم دونه ب دونه اما درست نشد راه حل ذيگه اي نيست كه درست شه؟؟؟

rubah2000
15-08-2012, 14:05
وقتی سی دی ویندوز رو میزاری و پارتیشنات میاد esc رو میزنی؟ اگه هاردت اونجا نمیاد دیگه فک میکنم یه بار بکن سیماشو بزن سر جاش شاید خوب شه!