PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : *کمک فوری *وصل نشدن به اینترنت وایر لس

liverpooli
24-06-2012, 18:11
سلام. من ویندوزمو عوض کردم ولی از دیروز تا حالا هر کاری میکنم به ایترنت وایر لس نصب نمیشه . درایور وایرلس رو رو نصب کردم . علامت آنتن وایرلس هم پایین دسکتاپ هستش ولی خطهاش خاموشن . یه علامت ضربدر هم روی کانکشن زده شده. چکار باید بکنم؟(ویندوز اکس پی )

mahla_EEL
25-06-2012, 01:49
اسم مودمو میاره یا نه
چراغ وایرلس مودم و سیستم روشنه یا نه
لپ تابت مارک dell یا نه

liverpooli
25-06-2012, 18:13
اسم مودمو میاره یا نه
چراغ وایرلس مودم و سیستم روشنه یا نه
لپ تابت مارک dell یا نه

چراغ وایر لس مودم و سیستم روشنه . لپ تاپ dell e5500 . علامت آنتن پایین دسکتاپ هم هستش ولی خط هاش خاموشن.

narthex
25-06-2012, 20:48
با سیستمه دیگه ای امتحان کردید ؟ از وقتی که windows عوض کردید، به وایرلس دست نزدید؟ قبلاً با همین سیستم به همین وایرلس وصل می شدید؟

liverpooli
25-06-2012, 21:13
با سیستمه دیگه ای امتحان کردید ؟ از وقتی که windows عوض کردید، به وایرلس دست نزدید؟ قبلاً با همین سیستم به همین وایرلس وصل می شدید؟

اینترنت و مودم مشکلی ندارند. موبایل و کامپیوترهای دیگه به راحتی از وایرلس استفاده میکنند. قبلا با همین سیستم هم مشکلی نداشتم.از وقتی که ویندوز عوض کردم اینطوری شد.درایور رو هم کامل از دل دانلود ونصب کردم.

narthex
25-06-2012, 21:24
اینترنت و مودم مشکلی ندارند. موبایل و کامپیوترهای دیگه به راحتی از وایرلس استفاده میکنند. قبلا با همین سیستم هم مشکلی نداشتم.از وقتی که ویندوز عوض کردم اینطوری شد.درایور رو هم کامل از دل دانلود ونصب کردم.

پس اینجور که میگید فقط مربوط به خود لپ تاپ و وارلس و درایور لپ تاپ. بقیش ور رفتن میشه با لپ تاپ ... یا از اول درایور رو نصب کردنش ....

narthex
25-06-2012, 21:25

پس اینجور که میگید فقط مربوط به خود لپ تاپ و وارلس و درایور لپ تاپ. بقیش ور رفتن میشه با لپ تاپ ... یا از اول درایور رو نصب کردنش ....

liverpooli
25-06-2012, 22:37

خب من هم مشکلم همین ور رفتنشه . چجوری باش ور برم .چیکار باید بکنم. تا حالا 20 با درایور رو پاک کردم و نصب کردم.

mahla_EEL
25-06-2012, 23:36
لپ تاپ های "دل" تو ویندوز اکس پی با نرم افزار خودشون وصل میشن به نام dell wireless utility

liverpooli
26-06-2012, 18:54
لپ تاپ های "دل" تو ویندوز اکس پی با نرم افزار خودشون وصل میشن به نام dell wireless utility

از کجا گیر بیارم؟

mahla_EEL
26-06-2012, 23:58
همرا ه درایور وایرلس لپ تاپه