PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرای ویندوز در حین نصب آپدیت ویندوز

آدولف
24-06-2012, 15:19
با سلام
ویندوز من هفته.
اپدیتش رو کامل کرده وداره نصبش می کنه بعد ویندوز سیستمو ریستارت میکنه و بعد یه صفحه میاد که نوشته میخواد (کانفگریت کنه کامپیوتر رو خاموش نکنید)
اونجا ویندوز بالا نمیاد .دوباره ریستارت میشه....
لطفا بگید چیکارش میشه کرد؟

good boy 2010
06-07-2012, 23:16
با سلام
ویندوز من هفته.
اپدیتش رو کامل کرده وداره نصبش می کنه بعد ویندوز سیستمو ریستارت میکنه و بعد یه صفحه میاد که نوشته میخواد (کانفگریت کنه کامپیوتر رو خاموش نکنید)
اونجا ویندوز بالا نمیاد .دوباره ریستارت میشه....
لطفا بگید چیکارش میشه کرد؟
سیستم منم چند روز پیش اینطوری شد به احتمال زیاد مال آپدیتیه که نصب کردی با safe mode بیا بالا و برشگردون به آخرین restore point امیدوارم درست شه .

آدولف
22-07-2012, 00:59
سیستم منم چند روز پیش اینطوری شد به احتمال زیاد مال آپدیتیه که نصب کردی با safe mode بیا بالا و برشگردون به آخرین restore point امیدوارم درست شه .

قربونت برم درد منم اینه که با هیچ گزینه ای که با کلید اف8 نشون میده جواب نمیده!
حالا اگه بروبچ بدونن این فایلهای آپدیت کجا ذخیره میشه شاید با پاک کردنش بشه کاری کرد(قابل ذکره که با پاک کردن فایلهای این پوشه C:\Windows\SoftwareDistribution
\SelfUpdate
دردی دوا نشد)

Beauty Sky
22-07-2012, 01:10
راه حل اينجاست!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
23-07-2012, 23:56
ازطریق بوت ویندوز بالا بیاین بعدشم تو هم صفحه اول از اون پایین گزینه repair and computer انتخاب کنید همینطوری next بزنید تا به صفحه ای که شامل چند گزینه میشه برسین تو اون صفحه گزینه commamd prompet انتخاب کنید بعدشم از دستوراتی که تو کلیپ پایین استفاده کنید درضمن قبلش از گزینه startup repair یا که system restore هم میتونید استفاده کنید ببینید رفع مشکل میشه یا که نه:20:

آدولف
02-08-2012, 00:35
دوستان سلام
از راهی که دوستان (Beauty Sky & jafarian) زحمتشو کشیدن ویندوز بالا اومد و اون موقع درست کار کرد ولی با خاموش شدن و بعد روشن شدن سیستم باز همون به مشکل دچار شد با این تفاوت که دیگه با اون روش هم بالا نیومد به نظرتون باید چیکار کرد.
ممنون

jafarian
02-08-2012, 23:42
دوستان سلام
از راهی که دوستان (Beauty Sky & jafarian) زحمتشو کشیدن ویندوز بالا اومد و اون موقع درست کار کرد ولی با خاموش شدن و بعد روشن شدن سیستم باز همون به مشکل دچار شد با این تفاوت که دیگه با اون روش هم بالا نیومد به نظرتون باید چیکار کرد.
ممنون

داخل لینک پایین که از مایکروسافت باشه همین مشکل شما رو داشتن که با اپدیت ویندوز رو ی همون صفحه اول وقتی که سیستم ریست شده بالا اومده هنگ میکرده که گفته شده شما ازطریق dvd ویندوز سون بوصورت بوت بالا بیاین سیستم خودتون به قبل از آپدیت رستور کنید که روشش من بالا توضیح دادم یا که از طریق safe mode بالا بیاین بعدش داخل سرچ استارت منو اگر که وارد ویندوز شدین گزینه cmd رو تایپ کنید بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید بعدش تو صفحه ای که باز میشه به اینصورت عمل کنید یعنی این کد وارد کنید wusa /uninstall /kb:980302 داخل اون پنجره اینتر کنید فقط بجای اون قسمتی که من با فونت سبز مشخص کردم شما شماره آپدیت خودتون وارد اینتر کنید که باعث بروز این مشکل شده .

آدولف
03-08-2012, 05:19
داخل لینک پایین که از مایکروسافت باشه همین مشکل شما رو داشتن که با اپدیت ویندوز رو ی همون صفحه اول وقتی که سیستم ریست شده بالا اومده هنگ میکرده که گفته شده شما ازطریق [ COLOR=#008000]dvd [/COLOR]ویندوز سون بوصورت بوت بالا بیاین سیستم خودتون به قبل از آپدیت رستور کنید که روشش من بالا توضیح دادم یا که از طریق safe mode بالا بیاین بعدش داخل سرچ استارت منو اگر که وارد ویندوز شدین گزینه cmd رو تایپ کنید بعدشم روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید بعدش تو صفحه ای که باز میشه به اینصورت عمل کنید یعنی این کد وارد کنید wusa /uninstall /kb:980302 داخل اون پنجره اینتر کنید فقط بجای اون قسمتی که من با فونت سبز مشخص کردم شما شماره آپدیت خودتون وارد اینتر کنید که باعث بروز این مشکل شده .

حالا اگه شماره آ‍‍‍‍چدیت رو ندونم چیکار کنم

jafarian
03-08-2012, 07:22
اگرویندوزتون به sp1`تبدیل شما باید طبق اون قسمتی که بارنگ سبز مشخص کردم این گزینه KB 976932 رو بجاش وارد اینتر کنید بزارین این شماره آپدیت شما پاک بشه.

آدولف
05-08-2012, 00:21
اگرویندوزتون به sp1`تبدیل شما باید طبق اون قسمتی که بارنگ سبز مشخص کردم این گزینه KB 976932 رو بجاش وارد اینتر کنید بزارین این شماره آپدیت شما پاک بشه.

شما تو ‍‍‍بست قبلی فرمودین ویندوز که از طریق سیف مد بالا اومد تو سی ام دی برای حذف آبدیت اقدام بشه اما عرض کردم قبلش بهتون که ویندوز من از هیچ طریقی بالا نیومد به جز روشی که تو بستهای قبل اشاره شده که اونم برای یه بار کار کرد دیگه با اون راه هم بالا نیومد .سوالم اینه ازراه سی ام دی که با روش قبلی config رو ریسیت کردم میشه wusa /uninstall /kb:980302 رو اجرا کرد
شرمنده زیادی مزاحم میشم دیگه بخشش از شما

jafarian
05-08-2012, 07:21
شما تو ‍‍‍بست قبلی فرمودین ویندوز که از طریق سیف مد بالا اومد تو سی ام دی برای حذف آبدیت اقدام بشه اما عرض کردم قبلش بهتون که ویندوز من از هیچ طریقی بالا نیومد به جز روشی که تو بستهای قبل اشاره شده که اونم برای یه بار کار کرد دیگه با اون راه هم بالا نیومد .سوالم اینه ازراه سی ام دی که با روش قبلی config رو ریسیت کردم میشه wusa /uninstall /kb:980302 رو اجرا کرد
شرمنده زیادی مزاحم میشم دیگه بخشش از شما

نه از اون روش نمیشه این دیگه تنهاراههایی بود که در این زمینه مطرح شده بود که داخل سایت مایکروسافتم که گفته شده بود لینکش قراردادم که استفاده از اون روش از طریق رجیستری و رستوری سیستم با استفاده از گزینه startup repair اگر اطلاعات مهمی تو درایو ویندوز دارین با یک ویندوز لایو اکس پی بالا بیاین اطلاعات خودتون به یک درایو دیگه منتقل بعدش اقدام به نصب ویندوز کنید.

آدولف
05-08-2012, 23:57
به شدت هرچه تمامتر ازت ممنونم.زحمت کشیدی و تو تموم کارهات موفق و موید باشی ان شاءالله

paniz14
14-02-2015, 18:27
سلا من هم دقیقا همین مشکلو داره آپدیت کردم بالا نمیاد خواهش میکنم از توضیحاتتون هم چیزی نفهمیدم :n30::n28: