PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریستارت سیستم بعد از نصب ویندوز

iw8u
23-06-2012, 19:57
با سلامویندوز7 وقتی نصب میکنم سیستم بالا میاد بعد از جند ثانیه سیستم ریستارت میشه .بعد از اون دیگه دسکتاپو بالا نمیاره بعد از لاگین یه صفحه مشکی نشون میده و همینطور میمونه.چند بار امتحان کردم با چندتا ویندوز هم.یه چیز دیگه،دوستان هرچی ویندوز 7 تو بازاره همه دستکاری شدن و به درد نمیخورن.باید چیکار کرد؟خلاصه یه ویندوز خوب باید چه ویزگی هایی داشته باشه؟

jafarian
23-06-2012, 23:23
با سلامویندوز7 وقتی نصب میکنم سیستم بالا میاد بعد از جند ثانیه سیستم ریستارت میشه .بعد از اون دیگه دسکتاپو بالا نمیاره بعد از لاگین یه صفحه مشکی نشون میده و همینطور میمونه.چند بار امتحان کردم با چندتا ویندوز هم.یه چیز دیگه،دوستان هرچی ویندوز 7 تو بازاره همه دستکاری شدن و به درد نمیخورن.باید چیکار کرد؟خلاصه یه ویندوز خوب باید چه ویزگی هایی داشته باشه؟

اگرفکر میکنید ویندوزتون دستکاری شده ازویندوزی که داخل لینک پایین معرفی کردم استفاده کنید که آپدیتشم مال همین ماه هست داخلش چیزی اضافه نشده البته قبلش دمای سیستم خودتون بخصوص cpu رو ازداخل ستاپ مادربورد چک کنید درمرحله بعد اگر که دما مناسب بود رمهای خودتون رو اسلات مادربورد جابجا کنید اگر که به تعداد دو تا رم دارین بصورت تک تست کنید درمرحله آخرم برنامه hdd regenerator 2011 رو ازلینک دوم دانلود روی سیدی بوت کنید هارد خودتون با این برنامه اسکن کنید چون امکان اینکه بد سکتور داشته باشه هارد وجورد داره البته قبلش کابل هارد عوض کنید همچنین کابل برق که از پاور به هارد خورده بایوس مادربوردم آپدیت بشه:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]