PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : sql server 2005 نصب کردم اما نمی تونم بازش کنم.

parinaz571
23-06-2012, 13:46
دوستان . من نسخه developed روی اکس پی نصب کردم اما microsoft sql serever manegment studio نیست! که بازش کنم. نمی دونم نصب نشده یا چی قبلا هم یک نسخه اکسپرسشو نصب کرده بودم که پاک کردم. راهنمایی کنین لطفا

Darya-eng
24-06-2012, 01:34
سلام
درست نصب نکردید
فقط toolsهارو نصب کردید
بهتره ابتدا کلا هرچی نصب کردید unistallکنید ومجددا نصب کنید(اگر روش نصبو دقیق نمونید سرچ کنید)

Ghaioom
25-06-2012, 05:53
مثل اینکه sql وقتی یه نسخه نصب باشه و نسخه بعدی رو بخوای نصب کنی باید نسخه قبلی سرویس هاشو یا خودشو انگار پاک کنی تا کامل نصب شه!

parinaz571
25-06-2012, 11:30
نسخه قبلی رو کلا پاک کردم و دوباره نصب کردم مشکلم حل شد . اما یک سوال دارم من موقع نصب mixed mode روانتخاب کردم اما از Windows authentication می تونم وارد شم و از sql server authentication نمی دتونم وارد شم. اینجا لوگین و پسوردو چی باید بزنم.؟ همون پسوردی که تو mixed mode داده بودم میدم اما login رو نمی دونم چی بدم.این اررو می گیره

A connection was successfully established with the server, but then an error occurred during the login process. (provider: Shared Memory Provider, error: 0 - No process is on the other end of the pipe.) (.Net SqlClient Data Provider)

V E S T A
29-11-2012, 18:21
باید برای Login همون sa (اگر هنگام نصب حالت default رو انتخاب کردین sa هست) و پسورد همون پسوردی که زمان نصب وارد کردین