PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی samsung مخصوص at&t

arshin_tehran_2006
22-06-2012, 20:05
سلام دوستان
من مدت زیادی هست که دنبال یه گوشی تاچ قدرتمند با صفحه کلید میگردم ولی به جز مدلهای مخصوص اپراتورهایی مانند AT&T یا ... (که برای سیم کارتهای ایران lock هستند) نمونه های خوب دیگه ای پیدا نکردم اما بعد تحقیق متوجه شدم این گوشی هارو هم به صورت آنلاک فکتوری و با قیمت اصلی میفروشند.
خواهش بنده از شما دوستان عزیز این هست که هر کسی در مورد خرید گوشی از خارج کشور تجربه ای داره راهنماییم کنه.پیشاپیش از کمک شما ممنونم

گوشی مورد نظر بنده Samsung Captivate Glide هست: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان خوب موبایلستان و مدیران محترم خواهش دارم به جای جواب سوال بنده قوانین فروم رو یادآوری نکنید چون جای بهتری برای پرسشم پیدا نکردم

نمونه های فروش هم اینها هستند:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سایت at&t :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]