PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دسترسی به ویندوز xp از روی 7

bardia206
22-06-2012, 10:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلامد وستان من روی سیستمم تو دو تا درایو جدا گانه دو تا ویندوز دارم (xp , 7 )وقتی تو 7 هستم نمیتونم به فایل های xp دسترسی یپیدا کنم و این خظا رو میده .اگه راهنمیی کنین ممنون میشم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SH@HIN
22-06-2012, 11:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلامد وستان من روی سیستمم تو دو تا درایو جدا گانه دو تا ویندوز دارم (xp , 7 )وقتی تو 7 هستم نمیتونم به فایل های xp دسترسی یپیدا کنم و این خظا رو میده .اگه راهنمیی کنین ممنون میشم

سلام
اگر منظورتون فایلهای Document and settings هست باید بگم که وقتی برای ویندوز پسورد ست میکنی و در آخر فایلها رو Private میکنی امکان دسترسی به فایلها از یوزر و ویندوز دیگری وجود ندارد !
اما اگر فایلهای دیگه منظورتون هست باید Permission رو به every one تغییر بدی....

jafarian
22-06-2012, 12:17
این دو تا روش پایین برین :20:

روش اول

برنامه Take Ownership از لینک اول دانلود کنید بعدشم گزینه InstallTakeOwnership.reg
اجراش کنید طبق سایت اول که صورت شکل توضیح داده روی فلدرخودتون کلیک راست گزینه Take Ownership انتخاب کنید بعد تست کنید

روش دوم

روی فلدر خودتون کلیک راست گزینه Properties انتخاب کنید بعدشم به سربرگ Security برین طبق سایت دوم که بصورت شکل گفته شده اونجا گزینه Advance انتخاب کنید بعد گزینه سربرگ Owner انتخاب کنید روی گزینه Edit کلیک کنید تو کادری که باز میشه user خودتون بدین روی دکمه check names کلیک کنید بعدشم اوکی کنید از نوع تست کنید