PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در دانلود از youtube

iMacs
22-06-2012, 09:01
سلام من با proxifier کار میکنم روی ویندوز xp که کار میکردم با IDM راحت از یوتیوب دانلود میکردم ولی الان ویندوزم 7 شده وقتی میخوام ازش دانلود کنم خطای error [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 403 forbidden و میاره مشکل از کجاست ویندوزم یا IDM؟

Danitondar
22-06-2012, 09:13
درود
آخرین نسخه ی IDM که کرک خوبی داره رو پیدا کنید و نصب کنید!
شاید مشکل از سرور مورد استفادتون هم باشه!
مرورگر رو هم سعی کنید برای حفظ نام و مشخصات دیگه ی ویدئو از داخل IE دانلود کنید!
در غیر این صورت از کروم 19 و یا فایرفاکس 13 استفاده کنید!

iMacs
23-06-2012, 15:32
فکر نکنم مشکل این باشه دقیقا با یک افزونه از یوتیوب دانلود میکنم فایرفاکس و کروم آپدیت شده بایک سیستم دیگه میشه دانلود کنم ولی با مال خودم نمیشه

alyy
23-06-2012, 21:47
دوست عزیز شما یه قسمت از مرورگر فایر فاکس راست کلیک کن ببین گزینه های idm اضافه شده یا نه اگه نشده باید بری از سایت idm افزونشو دانلود کنی اگه اضافه شده برو تو تنضیمات idm و تنظیماتو مطابق شکل زیر انجام بده ایشااله درست بشه

در ضمن من منظور شما رو خوب متوجه نشدم .اگه مشکل از اینجا نیست بهتره قسمت پر**وکسیidm رو هم چک کنی و اگه اونا فعال هستن غیر فعال کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iMacs
24-06-2012, 00:40
این ها و کامل چک کردم میاره گزینه دانلود این ویدیو رو میزنم اخطار میاره تنظیمات پراکسی بصورت کامل غیرفعال هستش

alyy
24-06-2012, 14:01
از یه سایت غیر ف =ی لتر مثل آپارات دانلود کن ببین مشکل داره یا نه هم با پ =روکسی تست کن هم بدون اون .احتمال میره مشکل از پ=روک-سی شما باشه

ehsanbomb
08-08-2012, 01:23
از یه سایت غیر ف =ی لتر مثل آپارات دانلود کن ببین مشکل داره یا نه هم با پ =روکسی تست کن هم بدون اون .احتمال میره مشکل از پ=روک-سی شما باشه

من دقیقا همین مشکل رو دارم، این کارایی رو هم که گفتین انجام دادم ولی فایده نداشت

jafarian
08-08-2012, 07:46
من دقیقا همین مشکل رو دارم، این کارایی رو هم که گفتین انجام دادم ولی فایده نداشت

اولا سئوال خودتون داخل تاپیک پایین باید مطرح کنید اگربا idm هم مشکل دارین بطور مثال اگر مرورگرتون فایرفاکس باید ازافزونهای Easy YouTube Video یا که Flash Video Downloader فقط برای تست میتونید استفاده کنید خوبی که این برنامه ها دارن فرمت خروجی فایل ویدوئی خودتون میتونید مشخص کنید بازم اگر مشکل داشتین همونطور که گفتم داخل تاپیک اول سئوالتون مطرح کنید:20:

eunsaeng
09-10-2012, 22:55
سلام منم با یو تو ب مشکل دارم کلا سایت های پخش ویدئو نمیتونم دان کنم دیگه از هفته پیش این طوری شده همش ارور میده چی کار کنم :sq_3: