PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره براي خريد r290

nabi.com
21-06-2012, 19:36
سلام من مي خوام يه پيرينتر r290 از يكي از آشنايامون پخرم قيمت هم بهم 90 تومان گفته از لحاظ سالم بودن اطمينان دارم فاميلمون هست بنظر دوستان بخرم خوبه كارم براي چاپ عكس رنگي و تبليغات رنگي هست البته مي خوام مخزني اش كنم

mohammad.t
21-06-2012, 19:58
سلام من مي خوام يه پيرينتر r290 از يكي از آشنايامون پخرم قيمت هم بهم 90 تومان گفته از لحاظ سالم بودن اطمينان دارم فاميلمون هست بنظر دوستان بخرم خوبه كارم براي چاپ عكس رنگي و تبليغات رنگي هست البته مي خوام مخزني اش كنم

خوبه به شرط سلامت، دستگاهش كه نياز به تعريف نداره و مناسب براي كار زياد.
شايد بگي فاميلمونه و قبولش دارم و ... ولي من اصولش رو ميگم برات كه نازل چك بگير نازل ها خوب باشند. كاغذ ضخيم هم بده بهش ، يه حدود 100 تا هم باهاش پرينت كن(تعجب هم نكن!) همه چيز اوكي بود بگير.

m_2t_ab
22-06-2012, 00:22
درتایید فرمایشات محمد آقای عزیز
حتما نازل چک بگیر و مطمئن هاش سالم هستن. بعد روی کاغذ عکس ضخیم یه عکس با کیفیت با بالاترین کیفیت چاپ کن و اگر نتایج رضایتبخش بود حتما بخرش.
قیمتش هم مناسبه چون این پرینتر از رده تی 50 و پی 50 (الان 380 تومنه نوش) هست و گرچه اوناجدید ترن اما اینم خیلی خوبه و قطعا 90 تومن می ارزه.
برای حجیم کردن هم حتما یه سری به سایت پارس کپی بزن. (اپسون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) چون مخزنش رو من تو مشهد کمتر از 80 تومن گیر نیاوردم اما اینجا میده 42 تومن.
6 تا جوهر یک لیتری پارت تکنیک هم بگیر که واقعا جوهرای خوبی هستن،‌هم مقرون به صرفه اند و هم با کیفیت. (هرکدوم 27 تومن)
این مقالات رو هم بخونی بد نیست:

معرفی مخزن جوهر (CISS) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آموزش پر کردن و هواگیری مخزن جوهر (CISS) برای بار اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آموزش نصب کردن مخزن جوهر (CISS) برای پرینتر Epson R290 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

(اگر کارت زیاده و مدام می خوای هد کلین کنی، حتما شلنگ پشتش رو با لوله هوای آکواریم به یه شیشه نوشابه خانواده وصل کن که جوهرای اضافه برن اون تو)
نرم افزار برای ریست خواستی هم حتما بگردی تو اینترنت پیدا می کنی،‌ من جای شما بودم پول الکی برای ریست نمی دادم.
موفق باشید