PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین های بازیسازی در این انجمن!

Expert32
21-06-2012, 16:54
سلام.
خوب فکر کنم وقتش رسیده باشه که ابهامات یکمی برطرف بشه و بفهمیم واقعا بهترین مدل ساز, اسکریپت نویس, برنامه نویس انجین, ایده پرداز, گرافیست دو بعدی, طراح مراحل و ... در این انجمن از نظر شما چه کسانی هستند.
لطفا رابطه ی دوستی بجای خود باشه یعنی کسی از نظر دیگران دلخور نشه.این فقط یک نظر سنجی هست و نظر همه باید قابل احترا باشه.
فقط چند تا قانون رو لطفا رعایت کنید که نظم تاپیک بهم نریزه.
1- هرکس فقط یک پست بده و تمام نظراتشو در یک پست اعلام کنه.(حتی اگر نظرش عوض شد اون پست رو ویرایش کنه)
2- لطفا راجب خودتون نظر ندید یعنی فقط میتونید راجب دیگران نظر بدید و دیگران رو به عنوان بهترین معرفی کنید.
3- لطفا از روی دوستی و احساسات نظر ندید چون ممکنه شخصی از روی این تاپیک به فکر استخدام برخی از دوستان شما باشه و اگر خلاف گفته شما ثابت بشه بضرر دوستتون هست.
4- نظرات فقط جنبه مثبت داشته باشه یعنی قصد داریم بهترین شخص رو پیدا کنیم.
------
فکر کنم این تاپیک از تاپیک معرفی و نوشتن رزومه مفید تر باشه چون دیگران راجب شما نظر میدن و تماما نشان دهنده فعالیتی هست که تا بحال داشته اید و از همه مهم تر نظر دیگران راجب شما.
زیاد هم کار سختی نیست و قرار نیست هیچکس ناراحت بشه و فقط قراره نظر دوستتون رو راجب خودتون بدونید همین.
اگر کسی هم به عنوان بهترین انتخاب شد لزوما به این دلیل نیست که اون شخص بهترینه و شما بدترین, این فقط یک نظر سنجی هست و تماما به خود شخص نظر دهنده بر میگرده.
پیشاپیش از کسانی که شرکت کنند تشکر میکنم.
-------------
نتایج رای گیری تا به الان (تاریخ ویرایش پست)

بهترین اسکریپت نویس tovamohammad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])= UDK و Silsin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهترین اسکریپت نویس parvizamd ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])= Unity و vernal125 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهترین اسکریپت نویس GameMaker = عادل سلیمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و parvizamd ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهترین در کار با Ali Rafaty ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) = Cry Engine

بهترین مدل ساز ehsan_wwe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) = 3D و Hadi665 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و SSS_HHH_OOO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و aliscan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهترین 2D کار و طراح dragonboy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])= 2D

بهترین داستان پرداز = Martin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهترین برنامه نویس انجین = god of war 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهترین برنامه نویس god of war 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])= Cpp

بهترین برنامه نویس god of war 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])= DirectX

بهترین خلاقیت در بازیسازی = Hotsun ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهترین ایده پرداز = Hotsun ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهترین در کار با Hotsun ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])= Dark Basic

بهترین در اخلاق = armin_555 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهترین در پشتکار = 2lombe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهترین در مدیریت همایش = ehsan_wwe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهترین در برگزاری همایش = Prince_ of _Persia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با اعلام رای خود به نزدیکتر شدن به واقعیت و دقیق تر شدن این موضوع کمک کنید.
تشکر فراوان از دوستانی که در این رای گیری شرکت کردند و به کاربران تازه وارد کمک بسیار زیادی برای رسیدن سریع تر به هدف خود کرده اند.توجه کنید که "فقط" افراد لیست بالا در این انجمن فعال نیستند و کاربران فعال دیگر با تخصص های بالا در انجمن حضور دارند "مانند کسانی که خود در رای گیری شرکت کردند" و کاربران تازه وارد از آنها نیز میتوانند کمک بگیرند.

iload
21-06-2012, 19:09
سلام

به نظر من
بهترین برنامه نویس یو دی کی = tovamohammad
بهترین برنامه نویس یونیتی = vernal125
بهترین دو بعدی کار = dragonboy
بهترین سه بعدی ساز = مدیر انجمن آقا احسان

Expert32
21-06-2012, 19:50
متشکر از نظری که دادی.
نظر خودم:
بهترین برنامه نویس انجین و برنامه نویس پایه و God of war 2 = cpp
بهترین دو بعدی کار و طراح دو بعدی = dragonboy (نام تکراری یک امتیاز مثبت تلقی میشه)
بهترین اسکریپت نویس یونیتی = parvizamd
بهترین اسکریپت نویس game maker = عادل سلیمی

M0hsen3D
21-06-2012, 20:04
سلام ,
بهترین مدل ساز و بلندر کار = احسان
بهترین اسکریپت نویس یونیتی = پرویز
بهترین طراح دو بعدی = dragonboy
بهترین اسکریپت نویس و متخصص یو دی کی = tovamohammad

silsin
21-06-2012, 21:20
جایزه هم بهشون میدین ؟ d:
به نظر من :
خلاق ترین بازی ساز : پیام عرب زاده واقعا میگم
چون قضیه سر همین فروم و اعضای دائمه
یو دی کی هم : Tovamohammad
یونیتی : پیام عرب زاده - پرویز - احسان
سه بعدی : این بنده خدا هادی نوروزیان رحمت الله علیه دانشگاه رفت خراب شد دیگه کار نمی کنه ولی بهترین بود

AMIR REZAs
21-06-2012, 23:05
UDK : Tovamohammad
Unity : Parvizamd
3D Model : ehsan_wwe
2D Model : -----
Game designer : عادل سلیمی
Game engine programmer : اینجا عضو فعال پروگرمر نداریم بجز god of war 2
Game Story : Martin

lord arthas
21-06-2012, 23:12
DirectX : God Of War 2

Cpp : God Of War 2

Unity : Parviz - Ehsan - Mehdy

UDK : Tovamohammad

FPSC : Payam

Game Maker : Adel

Cry Engine : Ali Rafaty

Modeler 3D : Ehsan - Hadi

Idea : Payam

Modeler 2D : Dream Factory Graphist

Game Engine : God Of War 2

CS : Parviz

ehsan_wwe
22-06-2012, 10:16
داداشای گلمون کوچیک همم نوکرم مرسی که منم تو لیستاتون بودم
چرا هیچکی از silsin نگفت :دی
udk:tavamohamad-silsin
unity:vernal -parviz
2d artist:dragonboy
3D:sss_hhh:_ooo - hadi665
game maker : عادل - پرویز - lord atras و ....
پیامم که همه کارس >D:ِ<

god of war 2
22-06-2012, 19:14
سلام.
کارهای سه بعدی زیبایی از ایشون
hadi665
دیدم.

Arrowtic
22-06-2012, 19:19
یه دونه بهترین اخلاق بازیسازیم بذارید خوبه ها : دی
از نظر اخلاق همه ولی اون پر رنگش armin_555

Hotsun
23-06-2012, 23:29
بهترین:
Raid Call گیر: مهدیار Prince of persia
UDK: حسن Silisin
Unity: احسان Ehsan_wwe
شیدر نویس-یونیتی-UDK-Cry-Unigine-Photoshop-Paint-Word-XNA-DX-OGL-Dunia engine-Luminous engine-هر چی بگی چه بی ربط چه با ربط: خودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (اوج شکسته نفسی بودااااا)

آپدیت میکنم پست رو(منظورم این نیست که کسی دیگه یادم افتاد میگم,منظورم اینه که قابلیت های دیگه ام رو یادم اومد میگم ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

anti-military
07-07-2012, 14:43
بهترین 3 بعدی کار : آقا شهاب

بهترین کد نویس در یونیتی : آقا پرویز

بهترین کد نویس در UDK : هیچ کس

بهترین اجرا کننده مراسم به صرف چای و شیرینی : آقا مهدیار

بهترین کیسه بکس انجمن : آقا پیام ( Hotsun )

بهترین اسپمر انجمن : خودم

بهترین سازنده محیط های بازی : آقا هادی

بهترین انیماتور : هیچ کس

بهترین مدیر مردمی : آقا احسان

Prince_ of _Persia
13-07-2012, 22:03
بهترین اجرا کننده مراسم به صرف چای و شیرینی : آقا مهدیار

Raid Call گیر: مهدیار Prince of persia

آقا اینا چیه برا من نوشتید مردم از خنده :39:
اقلا می گفتین بهترین جمع کننده مجموعه بازیهای مستقل:31:

جدا از شوخی از نظر من

بهترین برنامه نویس udk :
Tovamohammad و حسن فخار

بهترین برنامه نویس یونیتی : پرویز و مهدی ربیعی

بهترین اسکریپت نویس گیم میکر : عادل سلیمی و ارش اسماعیلی

بهترین 2D کار و طراح: dragonboy

بهترین ایده پرداز : پیام عرب زاده

بهترین دنبال کننده تکنولوژی های مختلف در انجین ها و پکیج های جدید هر انجین و پلاگین ها و جنگولیات : احسان :31:

Reza Azimy_RW
14-07-2012, 20:08
Quest3D هم که مرد دیگه .... ehsan_wwe

ehsan_wwe
15-07-2012, 10:43
quest خدایی رو دست رضا و شهروز نیست

parvizamd
17-07-2012, 21:13
بهترین برنامه نویس یونیتی :احسان - مهدی ربیعی
بهترین برنامه نویس گیم میکر : آرش اسماعیلی (بازی ساز) - عادل سیلیمی
بهترین برنامه نویس گیم استدیو : مهدی ربیعی
بهترین طراح بازی با کوست :احسان - رضا عظیمی
بهترین طراح محیط : هادی 666 -مصتفی
بهترین کاربر UDK : جناب TOVA MOHAMAD و SLISIN
بهترین حامی مستقل : مهدیار جهانگردی
بهترین گرافیک کار 3ی :هادی 666 - احسان مرادی

parvizamd
17-07-2012, 21:15
بهترین برنامه نویس یونیتی :احسان - مهدی ربیعی
بهترین برنامه نویس گیم میکر : آرش اسماعیلی (بازی ساز) - عادل سیلیمی
بهترین برنامه نویس گیم استدیو : مهدی ربیعی
بهترین طراح بازی با کوست :احسان - رضا عظیمی
بهترین طراح محیط : هادی 666 -مصتفی
بهترین کاربر UDK : جناب TOVA MOHAMAD و SLISIN
بهترین حامی مستقل : مهدیار جهانگردی
بهترین گرافیک کار 3ی :هادی 666 - احسان مرادی
بهترین برنامه نویس پایه موتور : GOD OF WAR

aliscan
17-07-2012, 23:06
سلام

ایول (لیست حرفه ای ها به جز ....) یه نظر سنجی هم کم داره!!:46:

ehsan_wwe
18-07-2012, 08:39
بابا داش علی جا موند
aliscan جزو بهترین مدل سازهاست چرا یادم رفت من علی رو بعد هادی و شهاب تو تری دی قبول دارم

Expert32
18-07-2012, 13:01
ایول (لیست حرفه ای ها به جز ....) یه نظر سنجی هم کم داره!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام.
چجور نظر سنجی؟
اگر ممکن باشه حتما اجراش میکنیم.

lord arthas
18-07-2012, 14:35
کسی درباره ی XNA کار نظری نداره ؟ :31:

ehsan_wwe
18-07-2012, 23:17
آگه کسی باشه که xna کار خوبی باشه ( بشه بهش گفت بهترین ) دیده باشیمش نظر میدیم :دی

MTD_GOLD
19-07-2012, 16:04
بهترین اسکریپت نویس parvizamd = Unity

بهترین مدل ساز ehsan_wwe = 3D

بهترین اسکریپت نویس tovamohammad = UDK

بهترین اسکریپت نویس parvizamd = Unity