PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بک آپ گرفتن با acronis

behnmah66
21-06-2012, 13:59
من با Acronis نسخه ی بوتیبل از درایو C که حاوی ویندوز اورجینال هست بک آپ گرفتم ولی حجم 40 گیگی اشغال شده توسط ویندوز در بک آپ 25 گیگ شد !!
یکم برام مشکوکه چون Acronis که فشرده نمیکنه آیا درست بک آپ گرفته شده ؟

K1lou
21-06-2012, 14:16
من با Acronis نسخه ی بوتیبل از درایو C که حاوی ویندوز اورجینال هست بک آپ گرفتم ولی حجم 40 گیگی اشغال شده توسط ویندوز در بک آپ 25 گیگ شد !!
با سلام
مشکلی نداره
من با این حالت بک آپ گرفتم و رستور هم کردم
شما در acronis secure zone بک آپ گرفتین یا در حالت عادی . به نظر من این حالت بهترین حالت بک اپ هست چون اگه به سیستم عامل هم دسترسی نداشته باشی راحت می تونی رستور کنی

pcsoft
21-06-2012, 14:42

آکرونیس به طور پیش فرض کمی از حجم رو فشرده می کنه ولی نه در این حد! ولی در حالت فشردگی Maximum حجم فایل بک آپ آکرونیس در حد نصف حجم اشغال شده هم می رسه.
اگر شما هم روی ماکسیموم گذاشته بودین. این حجم عادیه. در غیر اینصورت در تنظیمات نگاه کنید. یک جایی هست نوشته Incremental. این حالت رو بگذارین Full. فکر می کنم اسم این قسمت Scheme باشه و دوباره بک آپ بگیرین.

behnmah66
21-06-2012, 15:45
این قسمت هایی که فرمودید را نداشت الان رفتم عکس گرفتم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سپس

و سپس

behnmah66
22-06-2012, 07:52
یکی از دوستان راهنمایی کنه خیالم راحت بشه از نسخه بوتیبل True image نرم افزار Acronis استفاده کردم عکسش رو هم گذاشتم

pcsoft
22-06-2012, 09:19
یکی از دوستان راهنمایی کنه خیالم راحت بشه از نسخه بوتیبل True image نرم افزار Acronis استفاده کردم عکسش رو هم گذاشتم

اینی که من گفتم قسمت Options هست. حتما حین backup گزینه Options وجود داره. دقیق تر ببینین.