PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست: آموزش ساخت امضاء متحرک

p3yman_xl
20-06-2012, 10:56
درود
دوستان چطوری میشه چنین عکس هایی رو درست کرد؟
اگر آموزشی در همین انجمن هست ( من پیدا نکردم ) ممنون میشم لینکش رو بدید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammad Yek110
20-06-2012, 11:14
سلام
این آموزش به دردتون نمی خوره؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

p3yman_xl
20-06-2012, 12:59
ممنون خوب بود.
اما این اموزش خیلی مختصر و ساده بود.
آموزش دیگه ای ندارین که به طور مفصل ایجاد افکت ها رو توضیح بده ؟ fade شدن و ...

Ghaioom
20-06-2012, 15:18
سلام

فکر کنم اینا با انیمیشن فتوشاپ درست شده که اگه بلد نباشید میتونید یاد بگیرید.
سخت نیست آسونه.
از منوی Window گزینه Animation رو انتخاب کنید بعد خودتون اون عکس رو وارد فتوشاپ کنید اونجا فریم هاش میاد که شاید خودتون یاد گرفتین.
اگه یاد نگرفتین خودم یا بچه ها یاد میدن.

در ضمن عکس اولی فک کنم بشه درست کرد ولی دومی که بزرگ میشه بعد کوچیک شاید یکم سخت باشه. شایدم نشه درست کرد. ما حرفه ای کار فتوشاپ نیستیم اونایی که حرفه ای هستن باید جواب بدن :31:

Ghaioom
20-06-2012, 15:44
یه چیزایی میگم.

دقت کنید که پنجره انیمیشن که قبلا گفتم باز باشه.

یه لایه بسازید وقتی ساختین متنی توش بنویسین.
بعد از پنجره Animation که پایین فتوشاپ باز هست یه گزینه داره به اسم Duplicates selected frames اینو یه بار بزنید. بعد از سمت راست قسمت لایه ها در قسمت بالاترش گوشه گزینه opacity رو کم کنید. خوب متن کم رنگ میشه. هر چقدر خواستید کم رنگ کنید بعد در همون پنجره Animtaion در کنار گزینه Duplicates selected frames یه گزینه هست به اسم Tweens animation frames اینو بزنید بعد اوکی کنید. خوب الان گزینه پلی یا همن Plays animation رو بزنید. الان رنگ نوشته ها به همون صورتی که میخوهید در اومده.
حالا میتونید فریم ها رو از کنار گزینه Duplicates selected frames یه گزینه به نام Delete... هست که تک تک میتونید اونایی که نمیخواید پاک کنید و اونایی هم که میخواید کم رنگ یا پر رنگ کنید از اون قسمتی که گفتم گزینه opacity رو تغییر بدین. روی هر فریم کلیک کنید و گزینه opacity رو تغییر بدین.

اگه جایی گیر کردین بگین.

در ضمن تو گوگل هم میتونید به انگلیسی بنویسید fade text in photoshop تا چیزایی هم دستگیرتون بشه.

موفق باشید/

p3yman_xl
20-06-2012, 15:58
یه کارهایی تونستم انجام بدم! ولی هنوز نمیدونم چطور میشه اون افکت زیبای عددِ 3 رو ایجاد کرد.
ممنون از توضیحاتی که دادین.

Mohammad Yek110
20-06-2012, 17:02
برای ساختن اون عدد سه باید یه کپی از لایه ی 3 بگیرید و با free transform بزرگش کنید.
بعد با بازی کردن با چشم لایه ها اون افکت رو اعمال کنید.
یعنی توی فریم اول،لایه ی بزرگتر نشون داده بشه و در فریم بعدی لایه کوچیک تر
موفق باشید:46:

YAHYA-PRO
20-06-2012, 18:52
برای اون عدد 3 یه آموزش ساده درست کردم

آسونه ولی بازم زیر نویس توضیح دادم چیکار میکنم:46:

براش پیوست شد