PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین نرم افزار ریکاوری

asf_pack
19-06-2012, 22:59
سلام
بهترین نرم افزار ریکاوری که بتونه فلش یا هارد یا مموری یا ... که چند بار فرمت شده و روش چیز ریخته شده باشه را از اول تا حالا ریکاوری کنه چیه؟

jafarian
19-06-2012, 23:17
بهترین برنامه های ریکاوری داخل لینک پایین معرفی شده اما برنامه که بتونه روی هاردی که چند بار اطلاعات کپی شده پاک شده اطلاعاتش بازگردانی کنه وجود نداره:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Operalive
19-06-2012, 23:37
با نظر دوستمون در بالا موافقم

asf_pack
20-06-2012, 01:54
ولی من شنیدم کلیه ی اطلاعات هر حافظه در قسمتی از اون برای همیشه می مونه!!!
پس یعنی این حرف اشتباهه؟

jafarian
20-06-2012, 15:53
ولی من شنیدم کلیه ی اطلاعات هر حافظه در قسمتی از اون برای همیشه می مونه!!!
پس یعنی این حرف اشتباهه؟

برای همیشه در صورتی که شما روی اون درایو چیزی کپی نکرده باشین در اونصورت قادر به ریکاوری اطلاعات اون درایو هستین البته بعضی از شرکتها هم هستن که در قبال هزینه ای اگر اصلاعات مهمی داشته باشین برای شما ریکاوری میکنن البته مبلغ اینکارم تا حدی زیاد.

seyyedi
20-06-2012, 17:03
دوستان سلام

اگر ممکنه قوی ترین و سریعترین برنامه ریکاوری انواع فایلها از درایو فرمت شده رو معرفی کنید
هارد من فرمت شده .برای اون از recover my files استفاده کردم. اما الان 10 ساعته که برنامه داره کار میکنه و تقریبا فقط 25% جستجو کرده
ضمنا نام فایلها هم با این برنامه اصلا مشخص نمیشه

علی علی

jafarian
20-06-2012, 22:48
دوستان سلام

اگر ممکنه قوی ترین و سریعترین برنامه ریکاوری انواع فایلها از درایو فرمت شده رو معرفی کنید
هارد من فرمت شده .برای اون از recover my files استفاده کردم. اما الان 10 ساعته که برنامه داره کار میکنه و تقریبا فقط 25% جستجو کرده
ضمنا نام فایلها هم با این برنامه اصلا مشخص نمیشه

قبلا هم گفته شده در صورتی قادر بازیابی اطلاعات هستین که روی درایو مورد نظر شما اطلاعاتی کپی نشده باشه درضمن هر برنامه ریکاوری بطور مثال مثل آنتی ویروس یک اسکن سریع داخل خودش داره یک اسکن فول که شما فول انتخاب کنید درایو شما رو کامل اسکن میکنه اون یکی هم که معلومه برنامه DiskGetor Data Recovery رو که لینکش پایین قراردادم استفاده کنید.

سریال برنامه

Rigel//TSRh

983CB0F1CBC8D828