PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز سون

mjorh
19-06-2012, 14:26
سلام

یه ویندوز 64 بیت دان کردم که یه فایل ISO بود بعد هر چی ک توش بود رو به یه DVD رایت کردم ،اما الان که میخوام از رو بوت نصبش کنم ...DVD رو اصلا نمیشناسه و میره ویندوز رو استارت میکنه ... از رایت شدنش مطمئنم .....نمیدونم یه کار خاصی باید بکنم یا ....

ممنون میشم کمکم کنین :11:

K1lou
19-06-2012, 14:42
سلام

یه ویندوز 64 بیت دان کردم که یه فایل ISO بود بعد هر چی ک توش بود رو به یه DVD رایت کردم ،اما الان که میخوام از رو بوت نصبش کنم ...DVD رو اصلا نمیشناسه و میره ویندوز رو استارت میکنه ... از رایت شدنش مطمئنم .....نمیدونم یه کار خاصی باید بکنم یا ....

ممنون میشم کمکم کنین :11:

با سلام
شما با چه نرم افزاری رایت کردین
راحت ترین راه اینه که با خود ویندوز windows disk image burner رایت کنید
به صورت زیر با کلیک راست روی فایل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mjorh
19-06-2012, 15:14
با سلام
شما با چه نرم افزاری رایت کردین
راحت ترین راه اینه که با خود ویندوز windows disk image burner رایت کنید
به صورت زیر با کلیک راست روی فایل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با نرو رایت کرده بودم ...

این روشم امتحان کنم بینم چی میشه ...

مرسی...

jafarian
19-06-2012, 16:06
یک روش دیگه هم به این صورته که برنامه WinSetupFromUSB رو از لینک پایین دانلود کنید بعدش فلش خودتون فرمت کنید این برنامه رو اجرا کنید وقتی که اجرا شد تیک گزینه دوم بزنید مسیر ویندوز 7 که داخل دستگاه هست بدین روی وکمه go کلیک کنید آخر سرم ویندوز ازطریق فلش نصب کنید یا که ویندوز به وسیله برنامه rt7lite بصورت بوت درستش کنید برای اون برنامه هم که کعرفی کردم ورژن بتاش دانلود کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mjorh
21-06-2012, 11:07
مرسی ...

هر طوری بود نصبش کردم

الان مشکل اینترنت پیدا کردم ...تاپیک هم زدم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Help !
Thx