PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایده طراحی سایت

maasoum
19-06-2012, 13:58
با سلام
من میخوام یه سایت به زبان php بسازم که ایدش نو باشه و میخوام توی طراحی از زبانهای دیگه مثل جاوا، جاوا اسکریپت، آجاکس و ... هم استفاده کنم. البته خیلی در حد حرفه ای php بلد نیستم اما میتونم در حین کار چیز هم یاد بگیرم. استعداد خوبی دارم. لطفا اگه ایده ی خوبی دارید مطرح کنید
ممنون

m.m.m5651
19-06-2012, 15:44
خب اگه کسی ایده ای داشت که خودش میساخت وبسایت رو! هیچ کسی اگه ایده ای ممکن و شدنی و تازه و پرطرفدار داشته باشه نمیاد ایدش رو بگه. باید ببینید الان جای چه چیزایی تو ایران / جهان خالی هست و بعدشم بسازیدش. مثلا الان مود شده هر سایتی حتما فروشگاه اینترنتی هم داشته باشه، پس فروشگاه اینترنتی دیگه ایده ی تازه ای نخواهد بود. همین طور باید ببینید چیا ایده ای اند که جاشون خالیه و چیا ایده هایی که در دست ساختن و چیا ایده هایین که قدیمی شدن

Web Design
20-06-2012, 14:15
من همیشه توی این مورد با مهدی مشکل خواهم داشت و دارم
ببین دوست من ایده فروشگاه قدیمی نیست ، ایده سایت موزیک قدیمی نیست ، ایده هر چیزی که هست قدیمی نیست شما با کمی تغییر نسبت به رقیب ها میتونی با همون ایده قدیمی که مهدی میگه دیگه نمیگیره میتونی بهترین باشی حتی اگه از شما قدیمی تر هم باشه .
شما هر ایده ای که دارید با بررسی دقیق سایت های مشابه و کمیت های اونها میتونید نقاظ قوت و ضعف اونها رو متوجه بشید و بهترین باشید .
برای مثال میتونید از همین گروپ های یاهو و گوگل شروع کنید . خیلیییییی چیز ها ندارن و کم دارن که الان اگه به مهدی باشه میگه اصلا سمتشم نرو یا من نیستم :12:

m.m.m5651
20-06-2012, 14:21
خب دیگه به اینا نمیشه گفت ایده ی جدید، اینا دیگه شاید کار آدم بگیره اما جدید نیست هرچی هم باشه.

Web Design
20-06-2012, 14:25
وظیفه شما طراحی سایتی هست که کاربر بپسنده و از اون استفاده کنه اگر کاربربپسنده یک برند رو یعنی توی اون نسبت به بقیه یک برتری دیده و متقابل با اون نوآوری