PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل البته صلیغه ای

mtx891
17-06-2012, 23:18
سلام دوستان
من برای ترک کردن Cs4 و رفتن به Cs6 یه مشکلی دارم که البته صلیغه ایه و چون بعد دوسال بهش عادت کردم یکم نبودنش در Cs6 اذیت میکنه
میخام وقتی عکسهای رو به این صورت درگ میکنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نیاز نباهش حتما عکس رو توی محلی که میبنید ببرم
در واقعا میخام اینشکلی
به صورت مجزا بازش کنه

البته این مشکل اونقدرها بد نیست که نشه باهاش کنار اومد اما عادت کردم و همش یادم میره..
خواستم ببینم راهی براش بلد هستید

Ghaioom
17-06-2012, 23:24
علیک سلام
کی حال داره فیلتر یوتیوب رو باز کنه حالا! :31:
دانلود میکردی یه جا دیگه میزاشتی تا دوستان راهنمایی کنن.

mtx891
18-06-2012, 00:03
من خودم اونجا اپلود کردم
ینی هیچکی(حتی خود شما) نمیتونی اینکارو بکنی؟
ایرانی ها از فضا توی FB جمع میشن؟
بیخیال داداش دمت گرم

Ghaioom
18-06-2012, 05:50
آپارات خوبه که اونجا آپ کن/

smahdis
18-06-2012, 07:58
من ویدئو رو ندیدم اما اگر همون مشکلی که من فکر میکنم باشه, باید عکست رو اون بالا روی قسمت تب ها درگ کنی تا به صورت مجزا باز بشه. اگر روی عکسهای دیگه درگ کنی, تو همون عکس اضافه میشه.

باید عکست رو کنار اونجایی که اسم و عنوان عکسهای دیگه هست درگ کنی (اون بالا زیر منوها)

Ghaioom
18-06-2012, 08:09
من ویدئو رو ندیدم اما اگر همون مشکلی که من فکر میکنم باشه, باید عکست رو اون بالا روی قسمت تب ها درگ کنی تا به صورت مجزا باز بشه. اگر روی عکسهای دیگه درگ کنی, تو همون عکس اضافه میشه.

باید عکست رو کنار اونجایی که اسم و عنوان عکسهای دیگه هست درگ کنی (اون بالا زیر منوها)
خوب طرف همینکارو میکنه تو لینک اولی و تو لینک دومی وقتی روی صفحه ای که باز هست درگ میکنه یه صفحه جدید برا خود عکس باش میشه. طرف میخواد وقتی تو صفحه بندازه یه صفحه برا خود عکس باز بشه.
مگه نه؟ :31:

mtx891
18-06-2012, 10:41

ممنونم اگر ویدئو رو میدیدی متوجه منظورم میشدی

خوب طرف همینکارو میکنه تو لینک اولی و تو لینک دومی وقتی روی صفحه ای که باز هست درگ میکنه یه صفحه جدید برا خود عکس باش میشه. طرف میخواد وقتی تو صفحه بندازه یه صفحه برا خود عکس باز بشه.
مگه نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اره دقیقا
راجب اپارت هم عضو نبودم بعد امکاناتی که برای ویدئو اینجا داره آپارات نداره

aram_nfs
19-06-2012, 10:15
فیلمات رو ندیدم چون تو یوتیوبه

ولی با توجه به چیزایی که گفتی فک کنم نمی خوای عکس ها به صورت تب باز بشه

برای این کار با رفتن به prefrence فتوشاپ توی بخش interface گزینه open dacument as tabs رو غیر فعال کن اینجوری تمام فایلها به صورت جداگانه و مثل ورژن های قبلی فتوشاپ باز میشه

موفق باشی

mtx891
19-06-2012, 15:59
فیلمات رو ندیدم چون تو یوتیوبه

ولی با توجه به چیزایی که گفتی فک کنم نمی خوای عکس ها به صورت تب باز بشه

برای این کار با رفتن به prefrence فتوشاپ توی بخش interface گزینه open dacument as tabs رو غیر فعال کن اینجوری تمام فایلها به صورت جداگانه و مثل ورژن های قبلی فتوشاپ باز میشه

موفق باشی

نه منظورم این نبود
لینک رو عوض کردم خوشحال میشم ببینید نظرتون رو بگید

mtx891
20-06-2012, 18:59
دوستان کسی راه حلی نداره؟؟
اگر نه من برم یه فکر دیگه بکنم..

Mohammad Yek110
20-06-2012, 19:03
هر چی باشه توی این قسمته:

edit>preferences>general>general

من اینجا یه گزینه ای پیدا کردم که کلا این قابلیت رو حذف می کنه.
با چک باکس ها بازی کنید شاید یکی از گزینه ها برای شما باشد:دی

mtx891
20-06-2012, 23:28
مرسی نگاه کردم نه نبود
میدونی
دریم وبر رو اینشکلی کردن خیلی طرف دار پیدا کرد کار خوبی هم بود مثلا یه فایل php رو میاوردی داخلش خودش ضمیمه میکرد واگر میخاستی مجزا باز کنی باید میبردی کنار تب ها ول میکردی
اما اینجا نه ..
جالب اینجاست گفته بودن میدونستیم که این عملکرد در CS5 مورد رضایت نبود در CS6 تنظیمات دستی بهش اضافه کردیم من فکر میکنم دلیل نارضایتی کاربرهارو درست متوجه نشدن و فقط یه گزینه برای قسمت smart opject شدن یا نشدن گذاشتن

aram_nfs
21-06-2012, 14:00
خوب دوست عزیز این مشکل نیست

این امکارن رو آدوب تو نسخه جدید اضافه کرده برای کسایی که آرزو داشتن بدون اینکه فایل رو توی فتوشاپ باز کنن اون رو به صورت لایه به صفحه کاریشون اضافه کنن

خوب چاره کار هم همونیه که خودتون انجام میدین درگ کردن به بخشی که خالی باشه که در حالت تب مشکل بیشتره

با روش اول از حالت تب درش بیار و به جای خالی درگ کن

راهی برای غیر فعال کردنش پیدا نکردم