PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با هارد اکسترنال My Passport Essential se

aliiiiiii
17-06-2012, 22:10
با سلام

مشکلی که دارم یک هارد وسترن دارم روی سیستم شناخته نمیشه البته چراغش روشن میشه اطلاعات هارد برام مهم نیست روی ویندوز فرمت نمیشه البته آیکون یو اس پی کنار ویندوز همزمان با وصل کردن یو اس پی به سیستم میاد لطف کنید راهنمایی کنید.

با تشکر

EXTREME
17-06-2012, 22:30
هارد رو که به سیستم میزنید پارتیشن های هارد اکسترنال تو disk managment میاد ؟

aliiiiiii
17-06-2012, 23:05
هارد رو که به سیستم میزنید پارتیشن های هارد اکسترنال تو disk managment میاد ؟

با تاخیر پارتیشن ها در disk managment میاد اما هیچ کاری نمیشه کرد نه میشه تغییر داد یا فرمت کرد چون disk managment هنگ میکنه و بسته میشه.

EXTREME
17-06-2012, 23:19
اول باید کابل هارد روتست کنید و روی یه سیستم دیگه و پاور دیگه هارد رو تست کنید
شما وقتی هارد رو به سیستم میزنید موتور هارد کار میکنه ؟ از لرزش کمی که داره میشه فهمید

aliiiiiii
17-06-2012, 23:28
اول باید کابل هارد روتست کنید و روی یه سیستم دیگه و پاور دیگه هارد رو تست کنید
شما وقتی هارد رو به سیستم میزنید موتور هارد کار میکنه ؟ از لرزش کمی که داره میشه فهمید

کابل هارد مشکلی نداره هارد چند ماهی است خریداری شوده روی سیستم دیگه چک شوده همین مشکل رو داره بله هارد کار میکنه حتی یکی از پارتیشنها بالا میاد اما نه فرمت میشه نه میشه کاریش کرد چون سیستم هنگ میکنه علت اینکه هارد این مشکل پیدا کرده هارد به ----- وصل بود و چند بار ----- رو خاموش کردم و هارد در حال کار بود.

EXTREME
18-06-2012, 00:06
اول از همه باید برد الکترونیک هارد بررسی بشه و ولتاژ گیری بشه اگه ولتاژ ها درست بود و مشکلی نداشت و به همه قطعات ولتاژ میرسید مشکل یا از موتور هارد است یا فریم ویر هارد
هارد low level format میشه ؟

aliiiiiii
18-06-2012, 00:22
اول از همه باید برد الکترونیک هارد بررسی بشه و ولتاژ گیری بشه اگه ولتاژ ها درست بود و مشکلی نداشت و به همه قطعات ولتاژ میرسید مشکل یا از موتور هارد است یا فریم ویر هارد
هارد low level format میشه ؟

با تشکر از شما یعنی مشکل سخت افزاری پیدا کرده من با این هارد خیلی مراعات کردم اصلا تکون نخورده! low level format نکردم با low level format ممکنه مشکل حل بشه ضمنا من این هارد رو از باکس در اوردم اما متاسفانه مثل هاردهای سری قبلی پاسپورتی جایی برای اتصال مستقیم هارد به سیستم نداره!

EXTREME
18-06-2012, 00:31
low level format رو تست کنید درست نشد موارد دیگه باید تست بشه بله احتمالا مشکل سخت افزاری پیدا کرده