PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با مودم tp link 8961nd

Lord007
17-06-2012, 17:10
مشلکم اینه که هر بار باید چندین بار تلاش کنم که لپ تاپ به وایرلس وصل بشه،اکثر اوقات پیام unable to connect میده.بعد از اینکه وصل میشه هم گاهی یهو قطع میشه.سرعتشم هم مثل موقعی که با کابل وصل میشم نیست.تمام این مشکلاتو فقط موقع وصل شدن به لپ تاپه.با گوشی تا حالا کوچکترین مشکلی نداشته.اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید.

Lord007
19-06-2012, 18:34
خوب کسی راهنمایی نکرد.خودم دلیلشو پیدا کردم.وقتی وایرلس های زیادی در اطرافتون وجود داشته باشه این مشکل امکان داره که به وجود بیاد.راه حلش هم اینه که channel رو عوض کنید.همین.

ea2021
02-07-2012, 17:17
خوب کسی راهنمایی نکرد.خودم دلیلشو پیدا کردم.وقتی وایرلس های زیادی در اطرافتون وجود داشته باشه این مشکل امکان داره که به وجود بیاد.راه حلش هم اینه که channel رو عوض کنید.همین.

سلام دوست عزیز
1- طریقه ی تغییر channel رو میفرمایید؟
2- آیا با تغییر channel مشکلی در اتصال ما به سرویس دهنده (در مورد من مخابرات) پیش نمیاد؟ یا اونا هم باید چیزی رو تغییر بدن؟

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ویرایش شد: سوالارو لطفا اینجا ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) جواب بدین.