PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه نوع رمهایی واسه دوربین دیجیتال مناسبه

najee
16-06-2012, 18:10
یه سئوال راجب رمهای دوربینهای دیجیتال دارم واقعا گیج شدم .نمیدونم چه رمی واس دوربینم بگیرم مناسبه یه جا رفتم گفت sdسرعت بالا4گیگ25سرعت پایین15درصورتی که من با همین رمهای میکرو موبایل با خشاب عکس رداری کردم بدون کوچکترین مشکلی رم میکرو 4هم الان تو بازار10تومن بیشتر نیست اکثر رمهارو که من تست سرعت گرفتم بابرام HD TUNEتقریبا یه سرعت بودهمSD128فابریک خود دوربین هم رو میکرو گوشی.حالا موندم چکار بایدکنم امکان داره رم میکروبه دوربین آسیب بزنه به مرور؟امکان داره تو کیفیت عکسها تاثیر بزاره؟منA2200کنون دارم زیاد ازش راضی نیستم بعضی وقتها خیلی پر رنگ عکس میندازه بعضی وقتها اگه دوربین از سوژه دور اشه عکس فوقالعاده تاریک میافته نویز زیادی هم داره درصورتی که من قبلا A1100داشتم کوچکترین مشکلی باهاش نداشتم خیلی عالی عکس میگرفت واقعا عالی بود دلیلش چیه ؟میتونید راهنماییم کنید؟؟؟

najee
18-06-2012, 09:04
یه سئوال راجب رمهای دوربینهای دیجیتال دارم واقعا گیج شدم .نمیدونم چه رمی واس دوربینم بگیرم مناسبه یه جا رفتم گفت sdسرعت بالا4گیگ25سرعت پایین15درصورتی که من با همین رمهای میکرو موبایل با خشاب عکس رداری کردم بدون کوچکترین مشکلی رم میکرو 4هم الان تو بازار10تومن بیشتر نیست اکثر رمهارو که من تست سرعت گرفتم بابرام HD TUNEتقریبا یه سرعت بودهمSD128فابریک خود دوربین هم رو میکرو گوشی.حالا موندم چکار بایدکنم امکان داره رم میکروبه دوربین آسیب بزنه به مرور؟امکان داره تو کیفیت عکسها تاثیر بزاره؟منA2200کنون دارم زیاد ازش راضی نیستم بعضی وقتها خیلی پر رنگ عکس میندازه بعضی وقتها اگه دوربین از سوژه دور اشه عکس فوقالعاده تاریک میافته نویز زیادی هم داره درصورتی که من قبلا A1100داشتم کوچکترین مشکلی باهاش نداشتم خیلی عالی عکس میگرفت واقعا عالی بود دلیلش چیه ؟میتونید راهنماییم کنید؟؟؟

خیلی ممنون از راهنماییتون چراکسی چیزی نمیگه؟؟؟

najee
19-06-2012, 21:09
چرا این فروم انقدر کم کار شده مگه سئوال عجیب یا سختی پرسیدم آهااااای کسی اینجا نیست

ELSIN
19-06-2012, 22:36
مموری خاصی نیست فقط باید نوع مموری SDHC باشه همین ، کلاس 6 به بالا باشه بهتر حجمش رو هم فقط خودتون میتونید بگید چقدر باشه اما 4 یه چیزه منطقی هست

najee
20-06-2012, 19:39
منظوراز SDHDچیه چطور میشه فهمید.اگه تفاوتی نمیکنه مگه پول زیادی کرده بدی رم SD4گیگ بخری 25تومن 8گیگ میکرو میگیری12تومن بهتره نیست ؟
سرعت رایت منطقی واسه دوربین روی رم چقدر باشه خوبه اکثر رمها تقریبا 1مگ هستند مگر رمهای سرعت بالایی که 25تومن ومن تا کنون تستشون نکردم.
یه سئوال دیگه بالاترین کلاس رمهای میکرو چنده من فقط کلاس 4دیدم به نظر شما کلاس 4واسه دوربین مناسبه؟

ELSIN
20-06-2012, 21:37
ببخشید اشتباه نوشتم این درسته SDHC ، نوع مموری هست که برای این جور دستگاه ها استفاده میشه
نه بهتر نیست ، نه مناسب نیست
برو علاءدین طبقه 2 واحد 250 یا طبقه 3 واحد 317 اون جا مموری کف قیمتشه

najee
21-06-2012, 16:42
خوب تقریبا فهمیدم که اطلاعات بقیه هم اندازه خودمن هست هیچکی تخصصی راجب این مسئاله چیزی نمیدونه بازم گلی به جمال خودم

ELSIN
21-06-2012, 22:06
متوجه نشدم در مورد چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟