PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با آپلود زیاد

bawtoni
16-06-2012, 16:30
سلام به همگی
دوستان من تقریبا کمتر از یک ماه که مصری نتم رو از سایت ارائه دهنده نگاه میکنم برام در 2 روز 500 مگ آپلود ثبت کرده.
ند5 رو که چک میکنم نهایتا 1 مگ اپلود رو تو یه بازه 4 ساعته نشون میده در صورتی که کانکشن ویندوز 100 مگ رو. (130 مگ دانلود)
مصرفی من هم گیم هست ولی سابق این مشکل رو نداشتم که در 2 روز 1گیگ ترافیک تموم شه ؟
ممنون میشم برا رفع مشکل راهنمایی کنید
:13:

اینم لینک گزارش مصرفی .اولی نمودار همون بازه 4ساعته رو نشون میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
20-06-2012, 13:56
برنامه Cucusoft Net Guard از لینک پایین دانلود کنید نصبش کنید برای رجیستر کردن این برنامه هم ایمیل خودتون بدین تا سریال برنامه به باکس شما سند بشه در مرحله بعد این برنامه رو اجرا کنید طبق شکل پایین به سربرگ مورد نظر برین بطور مثال روی یکی از نمودارها کلیک کنید بعدشم طبق شماره 3 اون قسمت برنامه هایی که آپلود دارن از طریق اینترنت میتونید مشاهده کنید که ببینید این مقدار استفاده از پهنای باند شما مربوط به کدوم برنامه هست:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bawtoni
22-06-2012, 21:47
برنامه Cucusoft Net Guard از لینک پایین دانلود کنید نصبش کنید برای رجیستر کردن این برنامه هم ایمیل خودتون بدین تا سریال برنامه به باکس شما سند بشه در مرحله بعد این برنامه رو اجرا کنید طبق شکل پایین به سربرگ مورد نظر برین بطور مثال روی یکی از نمودارها کلیک کنید بعدشم طبق شماره 3 اون قسمت برنامه هایی که آپلود دارن از طریق اینترنت میتونید مشاهده کنید که ببینید این مقدار استفاده از پهنای باند شما مربوط به کدوم برنامه هست:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خیلی ممنون دوست عزیز.
من باز مشکل اپود را دارم. یه عکس از گزارش برنامه گرفتم که بر اساس میزان اپلود سورت کردم اونو.میشه بگید اون فایل اولی چی هست.جون تو این چند روز هر بار تست کردم بیشترین ترافیک رو همین فایل داشته بود.

jafarian
22-06-2012, 21:51
تو این عکسهایی که قراردادین فقط یک نمودار تو اون جدولم اسمی از برنامه ای چیزی برده نشده که متوجه بشم اون فایلی که از پهنای باند شما استفاده میکنه مربوط به چیه این برنامه ای که معرفی کردم نصب کنید با اینم تست بزنید اگر شد فردا عکسش که بصورت نمودار به شما میده اینجا آپلود کنید.

jafarian
23-06-2012, 07:37
خیلی ممنون دوست عزیز.
من باز مشکل اپود را دارم. یه عکس از گزارش برنامه گرفتم که بر اساس میزان اپلود سورت کردم اونو.میشه بگید اون فایل اولی چی هست.جون تو این چند روز هر بار تست کردم بیشترین ترافیک رو همین فایل داشته بود.

اون گزینه ای که داخل عکس مشخص کردین مربوط به سرویسهای خود ویندوز که مسئله ای نیست طبیعی هستش در ضمن همونطور که گفتم یک عکس مثل همون عکسی که من قراردادم از سربرگ اول برنامه اینجا بزارین از اون طریقم بهتر میشه متوجه شد این آپلود مربوط به کدوم برنامه هست.

bawtoni
24-06-2012, 08:13
اون گزینه ای که داخل عکس مشخص کردین مربوط به سرویسهای خود ویندوز که مسئله ای نیست طبیعی هستش در ضمن همونطور که گفتم یک عکس مثل همون عکسی که من قراردادم از سربرگ اول برنامه اینجا بزارین از اون طریقم بهتر میشه متوجه شد این آپلود مربوط به کدوم برنامه هست.

با سلام
دوست عزیز من سروسیمو تغییر دادم(از 256به512) مشکل اپدیت که مثل اینکه حل شده. ولی باز مصرفی نرم افزار با کانکشن ویندوز فرق داره( که تقریبا ویندوز 2 برابر نشون میده.)
نکته بعدی هم طبق گزارش نرم افزار توی چند روز که تست کردم ، IE بیشترین ترافیک آپلود رو داره . (به عکس های پست اول نگاه کنید میبینید که در 30 ساعت 460 مگ اپلود زده ) فکر نمی کنم با هر نوع مصرفی باز IE تا این حد ترافیک بکشه !