PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعویض محتویات یک رشته با ستاره در اسمبلی

hamedy
16-06-2012, 15:07
با سلام،
من یک نمونه سئوال دارم که فکر میکنم اشتباه هست، میشه لطفا این کد رو درست کنید چون برای امتحان باید بخونمش. ممنون

فرض کنید یک رشته از کاراکتر ها درون سگمنت داده، تعریف شده است که نام اولین byte آن A میباشد و آخرین کاراکتر رشته نیز با $ مشخص شده است. دستوراتی بنویسید که محتویات این رشته را با ستاره پر کند؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لطفا فقط این قسمت ها رو که هست درست بفرمایید یا اگر درست هست میشه یک توضیح مختصری بفرمایید. با تشکر

soroosh_cz
16-06-2012, 15:41
ما پریروز اسمبلی داشتیم :31: امروز هم منطقی داشتیم.
یه چنین سوالی اومد تو امتحانمون فقط فرقش این بود که 1) آرایه بود 2) گفته بود حروف کوچک رو به بزرگ بتبدیله.

اگر سگمنت کد رو کامل بنویسی بهتره. ولی چیزی که اینجا مشکوکه اون jmp L1 هست. شما تو اون قسمت می پری به کاراکتر بعدی قبل از اینکه عوضش کنی.
ما برامون روال ها و رشته ها رو حذف کردن. امتحانمون از فصل های 2 و 3 و 4 و 5 و 7 کتاب محشون بود، که خیلی کتاب خوبی هست.

hamedy
16-06-2012, 15:44
ما پریروز اسمبلی داشتیم :31: امروز هم منطقی داشتیم.
یه چنین سوالی اومد تو امتحانمون فقط فرقش این بود که 1) آرایه بود 2) گفته بود حروف کوچک رو به بزرگ بتبدیله.

اگر سگمنت کد رو کامل بنویسی بهتره. ولی چیزی که اینجا مشکوکه اون jmp L1 هست. شما تو اون قسمت می پری به کاراکتر بعدی قبل از اینکه عوضش کنی.
ما برامون روال ها و رشته ها رو حذف کردن. امتحانمون از فصل های 2 و 3 و 4 و 5 و 7 کتاب محشون بود، که خیلی کتاب خوبی هست.

ممنون از توضیحتون. کد کامل را ندارم. من هم دقیقا همین jmp l1 رو نمیدونم چرا باید اونجا باشه!