PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل لاگ اوت شدن بلافاصه بعد از لاگ آن در ویندوز ایکس پی

SONY1983
16-06-2012, 07:25
با درود و احترام

مشکلی که چند وقته برای سیستمم به وجو اومده اینه که بلافاصله بعد از این که با ادمین بالا میام سیستم لاگ اوت میشه و دوباره باید لاگ این کنم چون سیستم ب اینترنت متصل نبود احتمال آپدیت شدن ویندوز خیلی کمه ممنون میشم راهنماییم بفرمایید

jafarian
20-06-2012, 14:03
داخل سایت پایین به این مورد اشاره شده که مشکل شما مربوط به ویروس میشه بعدشم اشاره شده که فایل Shell با Userinit که داخل رجیستری قراردارد فیکس کنید ابتدا به این مسیر برین HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon از داخل خود ویندوز یا که safe mode درمرحله بعد طبق شکل پایین شماره های 3 با 4 هرکدوم بترتیب اجرا کنید برای فایل Shell داخل کادر vaule این دستور explorer.exe تایپ کنید برای این یکی فایل Userinit هم این دستور x:\windows\system32\userinit.exe تایپ اینتر کنید فقط بجای x مسیر ویندوز خودتون بدین بطور مثال c ازآخرم رجیستری رو ببندین سیسنم ریستارت کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SONY1983
01-07-2012, 21:03
تشکر اما متاسفانه سیف مد هم بالا نمیاد و همون اتفاق میفته حتی با بوت های مختلف امتحان کردم و تونستم به رجسیتری برسم این موردی رو که فرموین تست کنم اما متاسفانه درست نشد:24: