PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ریستارت شدن ویندوز بعد از 200 بار ویندوز عوض کردن

mohamadmoosh
16-06-2012, 01:20
با سلام
من امروز با مشکل عجبیی روبرو شدم موقع عوض کردن ویندوز و اتمام کار موقع لود شدن ویندوز جایی که نوار سبز از سمت چپ به راست چند بار میره و میاد سیستم ریستارت میشه و 3 تا 4 بار اتفاق میفته پشت سر هم تا یک بار درست میاد بالا البته اینم بگم موقع امدن بالا دیگه خیلی کم ریستارت میشه سیستم و میتوانم بازی و کارهای سنگینم بکنم و یک نکته دیگر هم که یادم اومد ابن است که موقع نصب درایو کارت گرافیک سیستم ریستارت میشه و بعد لود شدن ویندوز دوباره که درایور رو میریزم درست میشه دمای cpu هم حدود 50 است نکته دیگر 2 تا ویندوز دارم که تو ویندوز سون هم این مشکل را دارم اگه ممکن است راهنمایی کنید با تشکر

jafarian
20-06-2012, 14:10
اینطوری که شما میگین مشکل شما هم به سخت افزار مربوط میشه هم نرم افزارسیستم اول از همه بایوس مادربورد حتما بروز کنید درمرحله بعد کلیه درایورهای مادربورد با برنامه driver genius که داخل لینک اول هست بروز رسانی کنید برای استفاده از این برنامه هم باید از v p n استفاده بشه بعد برنامه hwinfo32 رو از لینک دوم دانلود کنید اجراش کنید بعدشم طبق شکل پایین روی گزینه مورد مظر کلیک کنید تو صفحه ای که باز میشه طبق شماره 2 فقط گزینه مورد نظر تیک بزنید بعدکه فایل مورد نظر ذخیره شد اینجا آپلود کنید درضمن کلیه درایورهای خودتون حتما دیفرگ کنید بطور مثال بابرنامه defraggler :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])