PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشکال دربالانیومدن ویندوز 7

jamaljamal951
15-06-2012, 07:28
با سلام
من وقتی سیستمو روشن می کنم همچی شروع به کار میکنه ولی چیزی بالا نمیاد و فقط چراغ مانیتورم روشن و خاموش میشه وقتی کلید پاور را خاموش می کنم دوباره روشن می کنم سرعت فن زیاده یهو کم میشه میفهمم که میا بالامی خواستم بدونم دلیلش چی چیز می تونه باشه؟
ممکنه به دلیل این باشه که کیسم یه ذره برق داره یا ربطی نداره؟

EXTREME
15-06-2012, 08:54
کلا از همون اول که سیستم رو روشن میکنید تصویر ندارین ؟

jamaljamal951
15-06-2012, 10:48
کلا از همون اول که سیستم رو روشن میکنید تصویر ندارین ؟
باتشکر کهاینقد زود جوابمو میدین
آره از اول اول اول حتی تبلیغ مادربرد رو هم نشون نمیده فکر کردم به دلیل بایوسه چون مادربردم msi 970 g 45 هست سی پی یو رو amd 8 core 8120 رو که خریده بودم نمشناخت آپ دیت کردم شناخت ولی گاهی وقتها بازهم اینجوزر میشد بازه یه ورژن جدید تر بایوس را براش آپدیت کردم کمتر شده فکر کنم ، ولی باز هم امروز همیجور شد .

jamaljamal951
15-06-2012, 11:00
این هم عکس نرم افزاریه که گفتم والتاژ را بالا نشون میده ببنید این قسمت باتریش نوشته no batetry ربطی به بایوس داره که باتری نداره وتا دفعه بعدی روشن می کنم برق میگره و فایل های سیستمی رو میشناسه و میاد بالا یا اصلا ربطی نداره به نظرتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
15-06-2012, 11:17
اول از همه باید بایوس چک بشه این مشکل میتونه از بایوس باشه ممکنه بایوس جدید ایراد داشته باشه برای برگردوندن به ورژن های قبلی هم پروگرمر لازم است که باید بدید بیرون
علت های دیگه ای هم داره تنظیمات بایوس که با دیفالت کردن درست میشه
علت های دیگه ای هم داره مثل شل بودن فن سی پی یو - گرافیک - رم - و پاور و در آخر مین
اسلات رم رو تمیز کنید - اسلات گرافیک رو تمیز کنید و جای رم هارو عوض کنید