PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تو رو خدا کمک : حذف درایوها بعد از اجرا بوت partition magic

esmoeil
15-06-2012, 02:04
با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان و حرفه ایای ویندوز

یکی از دوستام یه سی دی به نام HBCD بهم داد که توش بوت مینی xp و بوت داس با یه سری نرم افزار بود که یکیش هم پارتیشن ماجیک بود من یه بار boot mini xp یا همون Live xp را اجرا کردم که وقتی بالا اومد درایوهام نبود بعدش مستقیم رفتم داخل Partiron Magic که ناقص بالا اومد و فقط حجم کلی درایو رو نشون می داد منم ریسک نکردم و اومدم بیرون حالا وقتی با ویندوز 7 میام بالا درایو D و E زو ندارم و داخل Disk Managment کنار درایو C دو تا درایو هست که عنوان نداره و فقط حجمشون رو نوشته حتی Healthy که برای C نوشته رو هم ننوشته .
تو رو خدا کمک کنین نقشه ها ی مردم با اتوکد داخل d هس بیچاره میشم .

قبلاً از لطف بی منتتون ممنونم .

esmoeil
15-06-2012, 23:58
سلام دوباره و ممنون از اینهمه استقبال

نرم افزار Active partition Recovery رو نصب کردم حالا فایلای اون دو تا درایو رو که my Computer نشونشون نمیده رو نشون میده ولی گزینه های quick Recovery و recovery و کلاً اکثر گزینه هاش غیر فعاله ، زورم گرفته فایلا رو می بینم و نمیتونم برشون گردونم ، خواهشاً بگین چیکار می تونم بکنم ؟

lida
16-06-2012, 07:09
بذار رو superscanاحتمال زیاد جواب میده

esmoeil
16-06-2012, 18:42
الان گذاشتم داره اسکن میکنه اگه بعد از اسکن ریکاوری کنم ویندوزم نمیپره ؟

lida
17-06-2012, 06:23
ویندوزت اگه زیاد خرابکاری کرده باشی بر نمیگرده

esmoeil
18-06-2012, 14:41
با نرم افزارportable get back مشکلم حل شد از دوستانی که مطالبم رو خوندن و مخصوصاً اونایی که سعی کردن به نوعی کمک کنن خیلی خیلی ممنونم .