PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تو رو خدا کمک : حذف درایوها بعد از اجرا بوت partition magic

esmoeil
15-06-2012, 02:03
با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان و حرفه ایای ویندوز

یکی از دوستام یه سی دی به نام HBCD بهم داد که توش بوت مینی xp و بوت داس با یه سری نرم افزار بود که یکیش هم پارتیشن ماجیک بود من یه بار boot mini xp یا همون Live xp را اجرا کردم که وقتی بالا اومد درایوهام نبود بعدش مستقیم رفتم داخل Partiron Magic که ناقص بالا اومد و فقط حجم کلی درایو رو نشون می داد منم ریسک نکردم و اومدم بیرون حالا وقتی با ویندوز 7 میام بالا درایو D و E زو ندارم و داخل Disk Managment کنار درایو C دو تا درایو هست که عنوان نداره و فقط حجمشون رو نوشته حتی Healthy که برای C نوشته رو هم ننوشته .
تو رو خدا کمک کنین نقشه ها ی مردم با اتوکد داخل d هس بیچاره میشم .

قبلاً از لطف بی منتتون ممنونم .

A M ! N
15-06-2012, 04:01
سلام.

این تاپیک رو مطالعه کنید شامل شما هم میشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید.

esmoeil
15-06-2012, 23:59
سلام دوباره و ممنون

نرم افزار Active partition Recovery رو نصب کردم حالا فایلای اون دو تا درایو رو که my Computer نشونشون نمیده رو نشون میده ولی گزینه های quick Recovery و recovery و کلاً اکثر گزینه هاش غیر فعاله ، زورم گرفته فایلا رو می بینم و نمیتونم برشون گردونم ، خواهشاً بگین چیکار می تونم بکنم ؟

esmoeil
16-06-2012, 18:37
الان گذاشتم داره اسکن میکنه اگه بعد از اسکن ریکاوری کنم ویندوزم نمیپره ؟

A M ! N
16-06-2012, 22:41
سلام دوباره و ممنون

نرم افزار Active partition Recovery رو نصب کردم حالا فایلای اون دو تا درایو رو که my Computer نشونشون نمیده رو نشون میده ولی گزینه های quick Recovery و recovery و کلاً اکثر گزینه هاش غیر فعاله ، زورم گرفته فایلا رو می بینم و نمیتونم برشون گردونم ، خواهشاً بگین چیکار می تونم بکنم ؟

الان گذاشتم داره اسکن میکنه اگه بعد از اسکن ریکاوری کنم ویندوزم نمیپره ؟

دوست من ، این چندروز من نیستم به خاطر درگیری امتحان ولی بهتره از برنامه ی Easeus partition master
برای برگردوندن درایو های حذف شده استفاده کنید، هیچ پریدن ویندوز هم در کارش نخواهد بود

موفق باشید.

esmoeil
17-06-2012, 17:00
lمرسی دوست عزیز
ولی پارتیشن های من پاک نشده و نرم افزارeaseus partition هم کمکی نمی کنه چون گزینه ریکاوریش غیر فعاله .
عکسش رو میذارم تا متوجه منظورم بشید و اگه امکان داره یه راه حل بدین که بد جوری این چند روزه قاطی کردم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

esmoeil
17-06-2012, 17:06
لینک عکس

esmoeil
17-06-2012, 17:09

esmoeil
17-06-2012, 17:11
لینک عکس
/images/mrq1sldg28dpxyrxvwzq.jpg

esmoeil
17-06-2012, 17:21
می خوام اون درایوی که حجم کلش 244.15 و استفاده شده اش 1.83 هست رو برگردونم ولی امکانش نیس چیکار کنم ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pcsoft
17-06-2012, 17:48
از برنامه easeus Partition Recovery استفاده کنید.(دقیقا همین اسم) و روی حالت Fast بگذارید اسکن کنه.
این برنامه فقط یک Wizard هست و با برنامه بالا فرق می کنه. کارش دقیقا ریکاوری هست.
موفق باشین

jafarian
19-06-2012, 16:20
برنامه MiniTool Partition Wizard دانلود کنید از لینک پایین برای ریکاوری پارتیشن خودتون از گزینه پایین استفاده کنید:20:

esmoeil
19-06-2012, 19:43
مرسی از راهنماییهاتون مشکلم با Get Back ntfs حل شد .