PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیگه ویندوز اتوماتیک لود نمیشه!

Crespo
15-06-2012, 00:33
سلام.
من ویندوزم به مشکل خورد بوده و امروز بعد از یه 1 سالی اگر اشتباه نکنم عوضش کردم. ویندوز رو که نصب کردم، بعد یه سری نرم افزارهایی رو که لازم داشتم نصب کردم. وقتی سیستم ری استارت شد و ویندوز اومد بالا، صفحه Welcome ویندوز 7 که میاد، همونجا میمونه و باید خودم روی اکانتم کلیک کنم تا وارد ویندوز بشه! ویندوز سالمه و مشکله نیس ها! فقط نمیدونم چرا اینطوری شده! ویندوز قبلیمم اینطوری شده بود! میخوام که برگردونم به حالت اولیش که خودش به طور اتومات وارد ویندوز بشه. چون من کلاً ویندوزم یه یوزر بیشتر نداره!

Crespo
17-06-2012, 12:51
کسی نیست بتونه کمکم کنه؟!!!
یک مسئله ای رو هم که الان متوجه شدم، این که دیگه از وقتی اینطوری شده، اگر CD یا DVD هم میزارم، دیگه پنجره پیغام نمیاد که آیا اتورانشون اجرا بشه یا با برنامه خاصی باز بشن و یا فولدرش باز بشه! گزینه AutoPlay هم از کلیک راستم رفته دیگه! ای مشکلات منشأش چیه؟! واسه این مشکل از کنترل پنل هم رفتم و از گزینه Auto Play همه گزینه ها رو Rest Default کردم، اما باز توفیری نداشت! چرا اینطوری شده؟!
ممنون میشم اگه بابت هر دو مشکلم، کمکم کنید . . .

Crespo
17-06-2012, 13:22
خب، مشکلم حل شد! هر دو مورد هم با هم اوکی شدن!
اما اشکال کار در نصب نرم افزار VMWare بود! اما چرا، نمیدونم! کسی از دوستان هست بیاد یه توضیحی بده که چرا با نصب بعضی نرم افزارا اینطوری میشه سیستم؟!

pcsoft
17-06-2012, 13:35
خب، مشکلم حل شد! هر دو مورد هم با هم اوکی شدن!
اما اشکال کار در نصب نرم افزار VMWare بود! اما چرا، نمیدونم! کسی از دوستان هست بیاد یه توضیحی بده که چرا با نصب بعضی نرم افزارا اینطوری میشه سیستم؟!

سلام
VMWare اگر اشتباه نکنم یک یوزر برای خودش به صورت مخفی می سازه
بخاطر همین. شما یوزر رو نمی بینین ولی چون از یکی بیشتر هست یوزرها. باید انتخاب کنید یوزر خودتون رو.

jafarian
19-06-2012, 16:18
روش سایت مایکروسافت برین به اینصورت که منوی run اجرا کنید داخلش دستور control userpasswords2 رو وارد کنید بعدش تو کادری که باز میشه تیک گزینه Users must enter a user name and password to use this computer رو بردارین روی گزینه apply کلیک کنید تو صفحه ای که باز میشه از نوع یوزر پس خودتون وارد کنید تایید کنید سیستم ریستارت کنید :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]