PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواهش میکنم ، لطفا ، اگر ممکنه مشکل من رو حل کنید !

Fox
14-07-2006, 10:47
مشکل من اینه که به همه ی سایت ها می توانم وصل بشوم ، ولی به وبلاگ ها نه ! و پیام زیر در صفحه ظاهر می شود :

The page cannot be displayed

--------------------------------------------------------------------------------

Problem The system cannot communicate with server cavedownload.mihanblog.com.
Probable cause The Internet server cavedownload.mihanblog.com may be temporarily or permanently down, may be busy, may not provide the service desired, or may be unreachable because of network connectivity problems.
Possible solutions Check the spelling of the Internet address
Try again later. Click Refresh to reload.
Go back to the previous page and try another link.

در ضمن باید بگم که از کارت آفتاب استفاده می کنم و همچنین این که سرعت سرور من 45.2 است و سایت ها رو سریع وبدون مشکل باز می کنه ، لطفا کمکم کنید !
من را راهنمایی کنید .
متشکرم .

Devil Lord
14-07-2006, 10:53
به تازگی اینجوری شده یا نه خیلی وقته؟

Fox
14-07-2006, 11:01
من دیروز یک کارت اینترنت نو خریدم واز ههمون دیروز تا حالا هر وبلاگی رو که قصد ورود دارم ، همین پیام رو میده .

Devil Lord
14-07-2006, 11:05
من الان امتحان کردم فقط Mihanblog وبلاگاش بالا نمیاد ولی خود سایت اصلی بالا میاد ماله بلاگفا اینجوری نیست الان شما هم با میهن بلاگ مشکل داری؟

Fox
14-07-2006, 11:06
بله ، دقیقا !

Devil Lord
14-07-2006, 11:09
خوب صبر کن احتمالا مشکل از سرور خود میهن بلاگه رفع میشه به زودی

Fox
14-07-2006, 11:12
آخه در انجمن میهن بلاگ هم خیلی وقته که خیلی ها این مشکل رو دارند و حل نشده ، شما پیشنهادی ندارید ؟

'POP'
14-07-2006, 11:13
شما مرورگرهاي متفاوتي رو امتحان كن ؛
Opera , Fire Fox و IE
ببين اونها هم همين ايراد رو مي گيرند؟
;)

Fox
14-07-2006, 11:15
برای رفع مشکل میدونین یکی از مدیران سیستم (به قول خودش(!) ) چی گفته ؟
نقل قول از ایشون (!) :

دسته گل مخابراتی ها
با سلام

توی این گیر و دار انتقال سرور فقط کم مونده بود که مخابرات هم دچار اشکال شود!

امروز (پنج شنبه ۲۲ تیر ماه) متوجه شدیم که وبلاگ های میهن بلاگ در بعضی از شهرستان ها و آی اس پی باز نمی شه.

بعد از پی گیری های متعدد معلوم شد که مخابرات آی پی سرور رو بسته!

اما فهمیدن اینکه این قضیه عمدی بوده و یا سهوی به علت تعطیل بودن مخابرات هنوز میسر نشده.

انشاالله در صورت دریافت خبر جدید حتما به کاربران اعلام خواهیم نمود.

در ضمن باید به اطلاع کاربران محترم بروسونم که با عوض شدن آی پی های سرور مشکل حل شده و جای هیچ نگرانی نیست.

همچنین از قرار معلوم این مشکل فقط مربوط به میهن بلاگ نبوده و برخی دیگر از سرویس دهندگان معروف هم دقیقا در همین تاریخ همین مشکل براشون پیش اومده !.

با تشکر

بخش پشتیبانی

Fox
14-07-2006, 11:17
مرسی از پیشنهادتودن آقا مرتضی ، شاید جواب داد (البته اول باید نصب کنمشون !)

Devil Lord
14-07-2006, 11:23
عزیز مشکل حل شده الان ماله من وبلاگ ها رو بالا میاره

Fox
14-07-2006, 11:30
ای................................... ول با فایرفاکس باز کرد ، بچه ها واقا از همتون متشکرم !