PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي براي رفتن از يك ويندوز به ويندوز ديگر

Mehdi Z
14-07-2006, 03:22
سلام خدمت همه و عرض خسته نباشيد .

من روي سيستمم دو ويندوز دارم. يكي روي پارتيشن С و ديگري روي پارتيشن D . مدت هاست كه بخ دنباله يك برنامه اي هستم كه بتوانم با آن از ويندوزي كه در آن قرار دارم بتوانم بدون اينكه به Start رفته و دكمه Turn off computer را بزنم تا ريست كرده و بعد انتخاب ويندوز كنم , بتوانم كه به آن ويندوزم بروم با كوتاه ترين راه ممكنه .

ممنون ميشم اگر كسي برنامه اي را معرفي كند كه بتواند اينكار را براي من انجام دهد .

سپاس گذارم .

mshiraz.2006
14-07-2006, 04:34
به نام خدا

با سلام دوست عزيز. فکر نکنم چنين برنامه اي داشته باشيم.
شما مي تونيد Virtual PC روي ويندوز XP خودتون يه ويندوز 98 نصب کنيد و در کمتر از چند ثانيه به هر دوتا ويندوز دسترسي پيدا کنيد.

با تشکر

Mehdi Z
06-08-2006, 16:36
با سلام خدمت mshiraz.2006

در ابتدا بگويم كه من ويندوز 98 نصب نمي كنم. 2 ويندوز xp نصب كردم. مي خام بين اين دو حركت كنم. از چند نفر پرسيدم. گفتن هست. ولي بايد دنبالش بگردم.

ممنون

meisam317
06-08-2006, 20:58
اين ديگه از اون كاراست مگه تو ...............

Mehdi Z
13-08-2006, 17:26
خانم يا آقاي p30_p30 اينكه اين ديگه چه كاري هست كه من مي كنم بماند. حتما يك دليل داشته كه دو تا ويندوز xp نصب كردم. شما چه كار به اين كارا داري . مي توني كمك كني كمك كن و كار يكي را راه بنداز. نمي توني هم هيچي نگي بهتره ( يه وقت ناراحت نشي ها . دارم شوخي مي كنم ) . دعاي خير اون هم پشت سرت مي مونه.
هر چند من توي همين سايت يه جا جواب گرفتم و يه برنامه كه هيچ , چند برنامه معرفي شد. هيچ كس هم نگفت كه اين چه كاري هست كه من مي كنم.

rezapci
14-08-2006, 11:41
خانم يا آقاي p30_p30 اينكه اين ديگه چه كاري هست كه من مي كنم بماند. حتما يك دليل داشته كه دو تا ويندوز xp نصب كردم. شما چه كار به اين كارا داري . مي توني كمك كني كمك كن و كار يكي را راه بنداز. نمي توني هم هيچي نگي بهتره ( يه وقت ناراحت نشي ها . دارم شوخي مي كنم ) . دعاي خير اون هم پشت سرت مي مونه.
هر چند من توي همين سايت يه جا جواب گرفتم و يه برنامه كه هيچ , چند برنامه معرفي شد. هيچ كس هم نگفت كه اين چه كاري هست كه من مي كنم.

اقا دوسته من با مردم ارام باش, حالا دوستی شوخی کرد...

دوسته ما عرض کردند که

به نام خدا

با سلام دوست عزيز. فکر نکنم چنين برنامه اي داشته باشيم.
شما مي تونيد Virtual PC روي ويندوز XP خودتون يه ويندوز 98 نصب کنيد و در کمتر از چند ثانيه به هر دوتا ويندوز دسترسي پيدا کنيد.

با تشکر

می توانی هر چیزی که بخواهی نصب کنی...

با مردم ملایم باش

یا علی

sorset
14-08-2006, 14:14
سلام
از Virual PC استفاده کن
اینم لینک دانلودش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi Z
17-08-2006, 00:31
من كه گفتم دارم شوخي مي كنم جناب rezapci .

از همه ممنون. همه همين برنامه virtual pc را پيشنهاد كردن. فقط يه سوال دارم. توي همين سايت يه جا crack ان را نيز گذاشته بودن. منتها من هر كاري كردم دانلود نشد. خود برنامه شد (همان لينكي كه sorset معرفي كردن ) , اما crack دانلود نشد. لينك جايي كه مي گم اينه
نرم افزار > معرفي نرم افزار > Microsoft Virtual PC 2004 شبیه سازی چند سیستم بروی کامپیوتر

حالا دوسته عزيز sorset, اين لينكي كه دادي crack هم داره يا نه؟

بازم بابت راهنمايي هايتان بينهايت سپاس گذارم. آقا يا خانم p30_p30 اگر از دستم ناراحت شديد excuse me, please .

sorset
17-08-2006, 20:08
سلام
این سریال رو یه امتحان بکن
شاید کار کنه چون خودم هنوز تست نکردم
dwmmb-qrk2k-mfcrb-fj7bq-4f6rm