PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ناپدید شدن گزینه های موجود در هنگام کلیک راست

pandemonium
12-06-2012, 13:24
سلام

من ویندوز XP ام رو خیلی وقته نصب دارم و تا حالا چنین مشکلی نداشته ام، ولی جدیدا این مشکل بوجود آمده بطوریکه مطابق عکس، وقتی با ماوس راست کلیک میکنم خیلی از گزینه های منوی New (از قبیل new text document, new word document , ...) دیگه ظاهر نمیشند و تنها گزینه های موجود از منوی New، گزینه های New Folder , New Shortcut هستند!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از طرفی کامپیوترم رو توسط آنتی ویروس کاسپرسکی و برنامه ضد جاسوس Malwarebytes AntiMalware به طور کامل اسکن کرده ام و هیچ گونه آلودگی بر روی کامپیوترم موجود نبوده.

با گزینه های کلیک راست خیلی سر و کار دارم ولی الان ناپدید شده اند.
نمیدونم چرا چنین مشکلی بوجود اومده و راه حل این مشکل چیه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

A M ! N
12-06-2012, 15:34
سلام.

دوتا اسکریپت رجیستری ضمیمه کردم اجراشون کنید سیستم رو ریست کنین

51577

با آرزوی بهترینها..

pandemonium
16-06-2012, 05:37
خیلی ممنون : )

درست شد و گزینه ها برگشتند.

ولی مساله ای که پیش اومد اینه که موقتی مشکل رو حل میکنه. یعنی یه وقتها که ویندوز بالا میاد کلیک راست هم درست هست ولی دفعه های بعد که ویندوز بالا میاد کلیک راست باز دوباره به حالت همون مشکل برمیگرده!
دایمی مشکل حل نمیشه.

نمیدونم چرا اینطور میشه!

و بعد مجبورم هی دوباره اون فایل های رجیستری رو اجرا کنم باز تا مشکل حل شه!

میدونین چرا هر از گاهی دوباره به حالت اول برمیگرده و مشکل دوباره برمیگرده؟
چی کار باید کرد؟

jafarian
19-06-2012, 15:56
فایل رجیستری پایین اجرا کنید بعدشم سیستم ریستارت کنید ببینید به همین صورته یا که نه:20:

pandemonium
15-07-2012, 16:31
فایل رجیستری پایین اجرا کنید بعدشم سیستم ریستارت کنید ببینید به همین صورته یا که نه:20:

ممنون

من این مدت نتونستم اینجا سر بزنم الان تازه دوباره دیدم این تاپیک رو.

فایل تون پاک شده .

ممنون میشم دوباره آپلودش کنید.

jafarian
17-07-2012, 00:41
فایل رجیستری رو از نوع آپلود کردم روی دسکتاپ سیو اجراش کنید از آخرم سیستم ریستارت کنید.

dash_yaser24
02-03-2013, 14:22
درست شد.ممنون

R1900
01-04-2013, 13:11
سلام دوستان من ویندوز 7 استفاده میکنم چند روزی هست گزینه ی folder از راست کلیک پاک شده لطفا راهنمایی کنین.

jafarian
01-04-2013, 14:36
سلام دوستان من ویندوز 7 استفاده میکنم چند روزی هست گزینه ی folder از راست کلیک پاک شده لطفا راهنمایی کنین.

برای سئوال خودتون باید در قسمت ویندوز سون تاپیک ایجاد میکردین امابرای این مشکلتون طبق دوتا روش پایین برین به اینصورت که.

روش اول

ابتدا پنجره رجیستری رو باز کنید بعدش به این مسیر پایین از رجیستری برین اول

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد در پمجره سمت راست روی گزینه Default دبل کلیک کنید بعد در کادری که بازمیشه در قسمت vaule data هر چیزی که تایپ شده رو شما پاک کنیدبجاش متن پایین باموس از روش کپی بگیرین داخل همون کادر vaule data با موس paste بعدشم اکی کنید بعد رجیستری رو ببنیدین سیستم ریستارت کنید

روش دوم

اگر با روش بالا مشکل شما مرتفع نشد باز به این مسیرپایین از رجیستری برین اول

بعد روی گزینه Folder کلیک راست گزینه Export انتخاب کنید بعد فایل به اسم Folder.reg یک قسمت هارد ذخیره کنید بعد رجیستری روببندین این فایل پایین به اسم folderfix.zip که قراردادم دانلود کنید اول

بعد فایل روی دسکتاپ سیو کنید وقتی دانلود شد بعد فایل از حالت فشرده خارجش کنید بعد روی فایل کلیک راست گزینه Merge انتخاب کنید هر پیغامی که داد تایید اکی آخر سرم سسیتم ریستارت کنید.

R1900
01-04-2013, 15:47
مر30 دوست عزیز درست شد ممنووووووووووووووووون:n16:

pc67
14-04-2013, 09:56
سلام اقای جعفریان
منم تازگی ویندوز سونم همین مشکل نبود گزینه new folder رو پیدا کرده منتها برا من علاوه بر اون تو هر پنجره هارد هم که همچین گزینه ای هست وبرای ساخت new folder گذاشتن کار نمیکنه اگه منم باید همون کارایی که به دوست قبلیمون گفتین باید انجام بدم یه لطفی کنید اون فایل folder fix.zip رو دوباره اپلود کنید اگرم که نه پس لطفا راهنماییم کنید
ممنون

jafarian
18-04-2013, 15:20
سلام اقای جعفریان
منم تازگی ویندوز سونم همین مشکل نبود گزینه new folder رو پیدا کرده منتها برا من علاوه بر اون تو هر پنجره هارد هم که همچین گزینه ای هست وبرای ساخت new folder گذاشتن کار نمیکنه اگه منم باید همون کارایی که به دوست قبلیمون گفتین باید انجام بدم یه لطفی کنید اون فایل folder fix.zip رو دوباره اپلود کنید اگرم که نه پس لطفا راهنماییم کنید
ممنون

شمام اگر همین مشکل دارین این دوتا روش پایین تست کنید.

روش اول

منوی run اجرا داخلش دستور regedit تایپ اینتر کنید بعدشم به این مسیر پایین ازرجیستری برین

بعد روی پوشه ContextMenuHandlers کلیک کنید در پنجره سمت چپ اگر پوشه ای به اسم new دیدین این پوشه رو حذف کنید بعدشم باز روی گزینه ContextMenuHandlers کلیک راست گزینه New بعد Key بعد اسم همین پوشه رو بزارین New بعد روی همین پوشه که درست کردین کلیک کنید بعد در پنجره سمت راست روی گزینه Default دبل کلیک کنید درکادر vaule data متن پایین با موس paste کنیداینتر کنید رجیستری رو ببندین سیستم ریستارت کنید

روش دوم

فایل رجیستری پایین دانلود از حالت فشرده خارج کنید روی دسکتاپ سیو کنید بعد ابتدا روی فایلی به اسم remove کلیک کنید هر پیغامی داد تایید اکی کنید سیستم ریستارت کنید بالا که اومد اون کی فایل طبق همین روش اجرا آخر سرم سیستم ریستارت کنید.

babaraoof
26-04-2013, 02:39
سلام ممنون خیلی کمک کرد مطلب شما
خسته نباشید

alma0
04-05-2013, 18:31
تشکر .ای ول داری

mosivahana
22-05-2013, 14:19
سلام دوست عزیز.
من هم مشکل دوستان دارم .یعنی new folder تویه کلیک راست نیست.توی درایو ها هم که رو ناوار بالا گزینه new folder رو میزنم هم نمیسازه.
چند روشی که گفتی هم تست کردم نشد .
البته به جز اون فایل folderfix.zip که دانلود نمیشه.
ممنون میشم اگه راه دیکه ای داری معرفی کنی.
ویندوز 7 استفاده میکنم.
بعد از نصب چند نرم افزار و تولبار اینجوری شد.
:n14:ممنون

payam-source
24-05-2013, 09:49
مرسی دوست عزیز روش دوم برای من جواب داد
:n06:

mohammad alikhani
12-06-2013, 07:16
منم همین مشکل رو داشتم با هیچ کدومش درست نشد راه سومم که folder fix دانلود نمیشه هیچ جا هم نتونستم دانلود کنم

ferferfer
28-06-2013, 09:28
فایل زیر رو اجرا کنید و تا آخر OK بزنید.1 دقیقه صبر کنید. و تو این مدت روی دسکتاپ Refresh کنید.اگه درست نشد سیستم رو Restart کنید. درست میشه.

kingoftheking
09-07-2013, 15:17
سلام دوستا من میخوام دسترسی کاربران رو توی ویندوز xp محدو د کنم ( یعنی نتونن برنامه نصب یا پاک کنن و همچنین فایل ها رو پاک یا کپی کنن) هر چه زود تر لطفا جواب دهید

kingoftheking
09-07-2013, 17:46
چزا هیچ کس جواب نمیده

just60_101
31-07-2014, 12:35
میشه این فایلتون رو باز آپلودش کنید؟بازم حذف شده ممنون