PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : extended

h.mallaki67
12-06-2012, 09:05
سلام و درود:11:
من وقتی که میخام ویندوزمو عوض کنم توی قسمت پارتیشن ها با 40گیگ فضای extended روبرو هستم که قبلاً توی این فضا ویندوز سون نصب بوده ولی الان که میخوام همینجا ویندوز 8 رو نصب کنم ارور میده و نمیشه نصب کرد همینطور هم نمیشه به عنوان یک پارتیشن جداگانه دسته بندیش کرد لطفاً راهنمایی کنید که چطور از این فضا استفاده کنم؟؟؟

EXTREME
12-06-2012, 11:02
اون extended رو بکنید primary بعد ویندوز رو اون پارتیشن نصب کنید یعنی پارتیشن logical باید primary باشه

h.mallaki67
12-06-2012, 12:09
چطوری میتونم extended رو primary کنم؟؟

EXTREME
12-06-2012, 12:18
چطوری میتونم extended رو primary کنم؟؟

شما اون پارتیشنی که میخواین روش ویندوز نصب کنید احتمالا logical است نرم افزار paragon partion رو نصب کنید و بوسیله این نرم افزار اون پارتیشن رو کانورت کنید به primary بعد روش ویندوز نصب کنید

h.mallaki67
12-06-2012, 12:38
شما اون پارتیشنی که میخواین روش ویندوز نصب کنید احتمالا logical است نرم افزار paragon partion رو نصب کنید و بوسیله این نرم افزار اون پارتیشن رو کانورت کنید به primary بعد روش ویندوز نصب کنید
ممنون از راهنماییتون البته پارتیشنی که من میخوام ویندوز روش نصب کنم extended هستش؛من برنامه paragon partion رو به صورت ایمیج دارم ولی وقتی میخوام نصبش کنم مینویسه «برای استفاده از امکانات این برنامه باید سیستم را ریستارت و با بوت dvd، سیستنم را راه اندازی کنید» منظورش چیه و چطوری باید انجامش بدم تا نصب شه؟؟؟؟