PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از روی IP، میخام آقا دزده رو پیدا کنم. کمک می کنید؟!

mehdi313
12-06-2012, 08:14
سلام خدمت اساتید
داستان از این قراره که:
در یک مجموعه با فرض حدود 2000 کاربر که همگی به یک شبکه محلی وصل هستند و برای اتصال به اینترنت می بایست با VPN و با یوزر و پس خودشون وارد بشن.
حال در این مجموعه کسی پیدا شده که پسوردها رو -- میکنه به این طریق که یوزر و پس کاربران دیگر را پیدا و از آنها استفاده میکنه.
می دونید وقتی با VPN شخصی به اینترنت وصل بشه و شخص دیگری با همان یوزر و پسوورد بخاد وارد بشه خطای 691 (Access was denied because the user name and/or password was invalid on the domain.) میده.
حال من IP طرف یعنی آقا دزده رو پیدا کردم چطور میتونم بفهمم کیه؟
وقتی در منوی را IP رو با "\\" میزنم پنجره ای باز میشه که پسورد ورود میخاد اسم کامپیوتر طرف هم نوشته شده از شواهد پیداست که ویندوز 7 داره چون اسم کامپیوتر این شکلیه: "MEHDI-PC". درست میگم؟ معمولا ویندوز 7 این اسم کامپیوتر رو انتخاب میکنه یعنی با "PC-".
حالا چطور طرف رو پیدا کنم. حــــــــــیـــــــــــــ ــــاتــــــــــــــیــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــه!:19:
...: با سپاس فراوان:...

mehdi313
12-06-2012, 11:19
کسی نبود به ما جواب بده!!

mehdi313
13-06-2012, 14:28
استادان گرامی کسی نمی تونه جواب ما رو بــــــــــدهـ!

FerineFast
19-06-2012, 16:48
میشه گفت تنها کاری که می تونید بکنید اینه که mac این طرف رو ببندید دیگه نتونه وصل شه ولی برای پیدا کردنش نیاز به حکم قضایی هست و عملا هم به شما همچین اطلاعاتی نمیدن(تازه با این کاری که شما می کنید :| که خودتون رو اول می گیرن)
فقط چک کنید از کدوم ISP هست تماس بگیرید ببینید میتونید کاری کنید، از طریق IP هم می تونید خیلی خوشبینانه به مودمش اگه روی نت باشه و پورتشم باز باشه وصل شید و با روش هایی یوزر پس رو در بیارید و توی سایت ISP ایش شاید بتونید مشخصات طرف رو پیدا کنید(یا شاید شماره تلفن)

بهتره به جای این کار امنیت شبکه و برنامه های خودتون رو بالا ببرید که به سادگی ---- نشه