PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این فایل رو چجوری نصب کنم؟

mehdihi
12-06-2012, 02:20
دوستان این فایل درایو صوتی مادربورده ستاپ نداره چجوری نصبش کنم مادربورد من اینه asus P4S133VM سوکت 478
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

urumchi
12-06-2012, 03:02
میتونی از Device Manager درایور کارت صوتی رو آپدیت کنی

A M ! N
12-06-2012, 11:42
سلام..
فایلهای نصب شما کامل نیست.

درایور رو ازینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دریافت کنید

با آرزوی بهترینها..

jafarian
20-06-2012, 13:51
داخل سایت پایین که از برند مادربورد شما باشه برین بعدش بطور مثال درایور صدا رو بسته به نوع سیستم عامل دانلود کنید درمرحله بعد پنجره دیوایس منیجر باز کنید روی گزینه صدای خودتون که شناسایی نشده کلیک راست گزینه update driver انتخاب کنید بعدشم تو پنجره ای که باز میشه از بین 3 گزینه تیک گزینه اول بزنید بعدش تو پنجره بعدی طبق شکل اول تیک گزینه مورد نظر بزنید تو پنجره آخرم طبق شکل از قسمت browse مسیر فایل صدای خودتون که دانلود کردین بدین تموم میشه کار:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])