PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درباره میزان دما و مدت حداکثر دمای سی پی یو

GHAGHALEELEE
12-06-2012, 00:24
درود خدمت اساتید
من وقتی کونورت میکنم cpu میره روی 100 - دمای cpu میره 62 - دمای هارد روی 57 - دور فن سی پی یو روی 4560.دو تا سوال برام پیش اومده :
1.این دمای سی پی یو و هارد برای این کارکرد طبیعی هست ؟
2.تا چه مدت میشه با این دمای سی پی یو و هارد فعالیت کرد ؟ کونورتهایی میخوام انجام بدم که ممکنه تا 10 ساعت طول بکشه و خوب طبیعتا 10 ساعت دمای حداکثر رو برای سی پی یو و هارد خواهد داشت.
مرسی از راهنماییتون:11:

EXTREME
12-06-2012, 09:13
مدل سی پی یو تون چیه ؟
یک خمیر خوب به سی پی یو بزنید خمیر خیلی موثره فن سی پی یو و سیستم رو خاک گیری کنید و تهویه کیس رو بهتر کنید و دمای محیط رو کاهش بدین نتیجرو بگین

GHAGHALEELEE
12-06-2012, 17:28
مرسی مهرداد جان
مدل سی پی یو intel E2200 هست.راستش سیستم و فن سی پی یو رو تازه خاک گیری کردم البته با سشوار و جارو برقی و دستمال.همین دما مشکل ساز میشه ؟ اخه تا حالا خمیر نزدم.
مرسی:11:

EXTREME
12-06-2012, 17:44
مرسی مهرداد جان
مدل سی پی یو intel E2200 هست.راستش سیستم و فن سی پی یو رو تازه خاک گیری کردم البته با سشوار و جارو برقی و دستمال.همین دما مشکل ساز میشه ؟ اخه تا حالا خمیر نزدم.
مرسی:11:
خمیر حتما به سی پی یو بزنید و تهویه کیس رو بررسی کنید و دمای محیط رو هم کم کنید
چک کنید سیستم ویروسی نباشه

mdmehry
14-06-2012, 22:37
من یه سی پی یو amd970 تازه گرفتم که دماش گاهی به بالای 80 هم می رسه. فکر کنم مشکل از خمیر باشه. میخواستم بدونم خمیر خوب از کجا گیر بیارم و چه مارکی رو پیشنهاد میکنید؟

black years
14-06-2012, 23:14
من یه سی پی یو amd970 تازه گرفتم که دماش گاهی به بالای 80 هم می رسه. فکر کنم مشکل از خمیر باشه. میخواستم بدونم خمیر خوب از کجا گیر بیارم و چه مارکی رو پیشنهاد میکنید؟

سلام.
خمیر انتقال حرارت DeepCool Z5
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مصطفی قائدی
19-06-2012, 23:02
سلام
CPU من AMD 5200 هستش ولی دمای CPU هنگام بازی هائی که احتیاج به کشش CPU داره بالا میره و سیستم خاموش می شه ولی در حالت عادی همه چیز مرتبه در ضمن خمیر CPU رو عوض کردم
و گرد و غبار فن و CPU رو هم گرفتم و از سه فن در اطراف کیس استفاده کردم ولی باز هم همون مشکل رو دارم
می شه که عیب از مادر برد باشه؟
خیلی ممنون