PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد دو مدل hp!

metallurg
11-06-2012, 17:39
با سلام

می خواستم یه لپ تاپ با کارایی بالا، سبک، گرافیک خوب و ظاهر بسیار زیبا بخرم. از بین این دو سری hp کدوم رو پیشنهاد میکنین، البته قیمت هم مهمه برام.

سری Envy 14-2000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سری Pavilion Dv6-7000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

speaker
18-07-2012, 00:53
envy 2000 ke peida nemikoni.dv6 t7000 ham 15.6 inche vaznesham 2.7 e ziadam sabok nis vali dar kol dastgahe khubie.
agar donbale dastgahe khubo saboko ziba migardi behet BEATS EDITION Hp ro pishnahad mikonam.14 inche chipe graphic 7470 1GB speakeraye beats va ye head sete original BEATs SOLO HD to packesh.
6C65 ham pishnahade khubie...

r4deon
18-07-2012, 11:39
اگر بتوانی envy گیر بیاوری که عالی است.در مورد ،dv6-t7000 یک مقدار صبر کنید وببینید نظر مصرف کنندگان در موردش چه خواهد بود.ریویوهای کاربری بیشتری باید دید از این مدل

em0cUteb0y
18-07-2012, 13:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
طرف یکی تز مدل های سری dv6 - 7000 رو خرید ببینید چه میگه و چقدر راضی هست ...
چداشتن تاپیک کاری نداره فقط وقت زیادی می خواد ...
سری 2011 هم همین تعریف ها در موردش بوده چه در ایران که اصلا اهمیتی واسه کسی نداره چه در دنیا ...
برین پاساژ رضا و پارسیان می بینین بیشترین نوت بوک های پشت ویترین اچ پی هست ...
اینو که دیگه کسی اصلا نمی تونه انکار کنه مگر اینکه چشاش آلبالو گیلاس بچینه ...:27:

ulsss
18-07-2012, 15:13
با سلام

می خواستم یه لپ تاپ با کارایی بالا، سبک، گرافیک خوب و ظاهر بسیار زیبا بخرم. از بین این دو سری hp کدوم رو پیشنهاد میکنین، البته قیمت هم مهمه برام.

سری Envy 14-2000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سری Pavilion Dv6-7000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سری envy از pavilion بهتره ولی اصلا نیست .الینویر را میشه در بازار پیدا کرد اما این یکی رو نمیشه.

airplay
18-07-2012, 16:48
سری envy از pavilion بهتره ولی اصلا نیست .الینویر را میشه در بتزتر پیدا کرد اما این یکی رو نمیشه.

شرمنده کجا؟؟؟؟

ulsss
18-07-2012, 20:11
شرمنده کجا؟؟؟؟
اشتباه تایپی بود. به جای الف ، ت تایپ کردم .راستی یک سایت پیدا کردم به صورت سفارشی هر چی بخوای برات میاره ولی هر چی هم بخواد میکشه بالاش.

artyst
19-07-2012, 14:49
سری Pavilion Dv6-7000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خیلی خوبه

wildfire.m
19-07-2012, 16:35
ی سولی برام پیش اومده!

الان مثلا 7000 گرافیکش GT650M هست و داشتم عملکردش رو تو بازیها نگاه میکردم تو NOTEBOOKCHECK دیدم مثلا تو بازی الن ویک رو درجه مدیوم زرد هست و فقط رو LOW سبز هست !!!یعنی این گرافیک در همین حد میتونه اجرا کنه؟

یا مثلا تو مکس پین فقط تا مدیوم سبز هست یعنی فقط تا مدیوم میتونه بدون ایراد اجرا کنه؟!

اینکه فاجعه هست!

ulsss
19-07-2012, 17:23
ی سولی برام پیش اومده!

الان مثلا 7000 گرافیکش GT650M هست و داشتم عملکردش رو تو بازیها نگاه میکردم تو NOTEBOOKCHECK دیدم مثلا تو بازی الن ویک رو درجه مدیوم زرد هست و فقط رو LOW سبز هست !!!یعنی این گرافیک در همین حد میتونه اجرا کنه؟

یا مثلا تو مکس پین فقط تا مدیوم سبز هست یعنی فقط تا مدیوم میتونه بدون ایراد اجرا کنه؟!
سبز یعنی به راحتی اجرا میکنه
زرد یعنی بعضی اوقات لگ داره
قرمز یعنی بیخیال شو

اینکه فاجعه هست!
در کشورمون یک فاجعه است ولی اونور اب این یک فاجعه نیست!
اینجا قیمت dv6t 7000 برابر حقوق 6 ماه یک کار گر ساده است ولی اونجا فقط 1 ماه .
یعنی اگر بخوای در کشورمون یک لپتاپ متوسط داشته باشی که اونم بازی های جدید رو حتی روی حالت مدیوم به خوبی اجرا نمیکنه باید حقوق 6 ماه رو جمع کنی.
ولی با حقوق 6 ماه یک کارگر ساده اونور اب یک الینویر میدن که میشه بازیهارو روی اولترا به خوبی بازی کرد.

wildfire.m
19-07-2012, 17:54
سبز یعنی به راحتی اجرا میکنه
زرد یعنی بعضی اوقات لگ داره
قرمز یعنی بیخیال شو

در کشورمون یک فاجعه است ولی اونور اب این یک فاجعه نیست!
اینجا قیمت dv6t 7000 برابر حقوق 6 ماه یک کار گر ساده است ولی اونجا فقط 1 ماه .
یعنی اگر بخوای در کشورمون یک لپتاپ متوسط داشته باشی که اونم بازی های جدید رو حتی روی حالت مدیوم به خوبی اجرا نمیکنه باید حقوق 6 ماه رو جمع کنی.
ولی با حقوق 6 ماه یک کارگر ساده اونور اب یک الینویر میدن که میشه بازیهارو روی اولترا به خوبی بازی کرد.
حرفهات کاملا درسته,البته متاسفانه!

ی چیزی رو نمیفهمم
من بارها دیدم مثل یک کاربر اومده گفته مثلا مکس پین رو اولترا بازی میکنه مشکلی هم نداشته!درست خاطرم نیست ولی لب تاپ های گرونی هم نداشتن یادمه زیر 1800 بوده!!!
اونها خالی بستن یا این سایت......!

em0cUteb0y
19-07-2012, 17:57
ببینید دوست عزیز بنچمارک های گرفته شده به این معنی نیست که در همه شرایط کاملا صادق هست ...
بسته به شرایط سیستم / پردازنده / رم و آپدیت بازی خیلی فرق داره ...
مثلا شبیه ساز Scania Simulator که من خیلی بازی می کنم و فوق العاده هست وقتی اومد روی High نمی تونستن=م درست اجرا کنم و فریم زیر 30 بود ...:18:
می دونین یعنی چی یعنی فاجعه اونم از دید یه آدم مبتدی اما وقتی آپدیت اول و دوم براش اومد فریم از زیر 30 اومد بالای 50 روی همون تنظیمات ...
پس متوجه مشکل نرم افزرای میشین که چقدر تاثیر داره و ممکن کارت گرافیک رو ضعیف نشون بده ...
من بتلفیلد 3 رو هرروز به صورت آنلاین بازی می کنم ...
جالب اینجاست تو سایت NoteBookcheck فریم رو روی Hgih زده 22 درحالی که من روی High 32 فریم دارم اونم بعضی نقشه ها که گرافیک سنگین تری دارن مثل Operation Firestorm و ...
مراحل سبک تر که باز بیشتر ...
یا جالب این که من Max Payne 3 رو نه روی تنظیمات Hgih بلکه روی Ultra با 50 فریم بازی کردم ...
چون آپدیت دوم بسیاری از مشکلات رو حل کرد و ...
پس می بینین که نمی تونه ملاک باشه ...
تاحالا من ندیدم بنچمارک های همین سایت برای همه سیستم ها یکسان باشه که اینم به خیلی دلایل مربوط هست ...
برای 650 ها همین هست ...
هر فریمی توی NoteBookcheck دیدین تقریبا 10 فریم بهش اضافه کنین مثلا فریم بتلفیلد رو زده روی Hgih 30 شما بدونین که بالای 40 هست ...
ضمنا Alan Wake رو دوباره ببینین که روی Medium سبز هست ...
پس خیلی نمی تونه ملاک باشه این بنچمارک ها ...

em0cUteb0y
19-07-2012, 18:33
دوست عزیز که دودل میشه به راحتی اینو ببین و نظرات کاربران رو هم خوب بخون ...
تازخ این dv6 6000 هست ...
7000 که بماند ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیجی رو بزن ...

r4deon
19-07-2012, 20:10
حرفهات کاملا درسته,البته متاسفانه!

ی چیزی رو نمیفهمم
من بارها دیدم مثل یک کاربر اومده گفته مثلا مکس پین رو اولترا بازی میکنه مشکلی هم نداشته!درست خاطرم نیست ولی لب تاپ های گرونی هم نداشتن یادمه زیر 1800 بوده!!!
اونها خالی بستن یا این سایت......!
در زمان های قدیم تاپ ترین لپ تاپ ها 1400 بود،لپ تاپ های با قیمت 1800 لپ تاپ های گیم محسوب می شدند و از این بالاتر کلا" میخورد به لپ تاپ های خیلی لوکس،پس چیز عجیبی نبوده.در همان زمان ها بهترین کانفیگ برای بازی 2000 تومان بود،سری G ایسوس!یادش بخیر