PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب! -- شدن یا ...

lovely_killer
10-06-2012, 23:23
سلام دوستان

من یه مدته توی مرورگرم( firefox )توی سایت های مختلف که میخوام نظر بدم. جایی که باید اسم و ایمیلم رو وارد کنم. یه اسم با یه ایمیل عجیب رو واسه وارد کردن نوشته و آماده ی انتخاب کردنه.مثل وقتی که قبلا یه بار این اطلاعات رو وارد کرده باشین و نظر داده باشین. در صورتی که من نه اصلا اون اسم و ایمیل رو میشناسم نه تا حالا کسی دیگه از سیستمم استفاده کرده.:13:

اسم ها و ایمیل ها هم همه ایرانی است. مثلا نام: امیر , ایمیل : amir_63@gmail.com و...

به نظرتون مشکل از چیه؟ امکانش هست ه-ک شده باشم؟ اگه ه-ک نشدم این اطلاعات چطوری وارد سیستم من شده؟:13:
اینجا تاپیک زدم که اگه ه-ک شدم یا کسی به سیستمم نفوذ کرده سریعتر مشخص بشه و اقدام کنم.

A M ! N
10-06-2012, 23:49
سلام

به نظر میرسه شما کسی رو هــک کرده باشی :دی

نه کاملا بعید میدونم که هـــک شده باشی..

هکرهای واقعی وقتشونو برای سیستمهای خونگی نمیزارن..:20:

بهتره که یکبار کش مرورگر خودت رو با CCleaner پاک کنی ، اون اسمها هم که چیزی واقعا عجیب هستش ، شاید به عنوان مثال اختلالی در اون سایت ایجاد شده که اون حالتی هست..

ضمنا فرض هم بر این بگیریم که شما هــک شده باشی، خب صرفا یا اکانتت هــک میشه یا اینکه سیستمت، خب اگه اکانتت باشه که طرف میره ازون استفاده میکنه و توی سیستم شما ردی نمیمونه داخل کش مرورگر و اون نامها و ...

اگر هم سیستمت هـــک شده باشه که کاملا خودت متوجه این قضیه میشی ، یعنی کنترل به کلی از دستت خارج میشه. به نظر من فقط یک اختلال هستش... اونم درست زمانی که سیستم روشن هست.

برای اطمینان بیشتر یکبار سیستم رو با برنامه ی SuperAntiSpyware اسکن کامل بزن.

موفق باشی.

احمد1379
11-06-2012, 08:16
آره برا من هم چنین اتفاقی افتاده و مثلا تو صفحه لاگین یاهو ایمیل های عجیب و غریبی هست که من اصلا هیچ جا وارد نکردم

A M ! N
11-06-2012, 12:28
پست اول تاپیک پایین رو انجام بدین:20:

آنالـیز و پاکسازی سیستم های آلوده(ابتدا پست اول را ببینید و فایل گزارش را آماده کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با آرزوی موفقیت