PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین فروشگاه ساز ایران توماتوکارت فارسی -- (----) شد

alex.single2012
10-06-2012, 16:24
دوستان فروشگاه ساز توماتوکارت نسخه نمایشی در شب گذشته ساعت 2 و نیم صبح ه ک h a c k شد
به خاطر اینکه هنگام -- این سایت تصاویر مستحجنی روی سایت گذاشته شده بود، بنده لینک ها رو روی tinyurl ریختم و در صورتی که مدیران صلاح دونستن، لینک ها رو حذف کنند.
ولی خواهشی که دارم این هست تاپیک رو حذف نکنید و پاسخگو باشید:
میدونم همه شاپ کیپری ها طرفدار توماتوکارت هستید و بهترین فروشگاه ساز معرفی کردید، ولی باید پاسخگوی حقایق و مشکلات و از همه مهمتر امنیت این فروشگاه ساز باشید . چرا که از طریق خود فروشگاه -- شده و ضعف از هاستینگ هم نبوده... روی سایت پشتیبانی هم بوده و سایت مشتری هم نبوده.... این دیگه یعنی ....
تصاویر -- شدن توماتوکارت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من نمیدونم این فروشگاه ساز چرا توی ایران باید اول بشه، وقتی توی رنکینگ جهانی جزو چهار فروشگاه ساز برتر جهان نیست و حرفی برای گفتن نداره.... وقتی پشتیبانی اون توی ایران اینقدر ضعیفه که من وقتی به مشکل میخورم و با مدیر فروشگاه ساز تماس میگرم، با اینکه پسر خیلی گلی هستند، ولی نمی تونند پاسخ گوی باگ های این سیستم باشند.

دست همه زحمت کش های وب و وب مستران عزیز رو می بوسم و امیدوارم آینده بهتری در انتظارمون باشه

Web Design
10-06-2012, 18:51
متاسفم واقعا