PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم شناسایی و نصب درایور توسط سیستم عامل

sistani14
09-06-2012, 21:11
با سلام
مودم همراهی دارم که خطای691 رو میداد به درخواست دوستان درایو انرا پاک آن اینستال کردم اما همین که میخواستم مودم رو نصب مجدد کنم ویندوز قادر به نصب و شناسایی اولیه برای نصب نبود لازم به ذکر است که این مودم هیچ نوع سی دی نصب ندارد و به صورت ایو توپلی به صورت خودکار نصب میشود.همین که مودم را به سیستم متصل میکردم به صورت خودکار تمتم برنامه ها نصب میشد اما حالا اینطوری نیست اصلا سیتم عامل مودم را شناسایی نمی کنه مشکل کجاست؟

SamGun
09-06-2012, 21:52
روی سیستم دیگه تست نکردید ؟

sistani14
10-06-2012, 21:53
سیستم های دیگر به راحتی مودو رو شناسایی و تمام درایورهایش را به راحتی نصب میکردند در ضمن در سیستم من اتفاقات عجیب و غریبی می افتد مثلا گاهی اوقات فایر وال خاموش شده گاهی هم تنظیمات اسکرین سیور و...به هم میریزد برنامهexplorer.exeهم که کلا از کار افتاده لازم به ذکر است که از ویندوز xpro2011استفاده میکنم.

A M ! N
11-06-2012, 01:27
سیستم های دیگر به راحتی مودو رو شناسایی و تمام درایورهایش را به راحتی نصب میکردند در ضمن در سیستم من اتفاقات عجیب و غریبی می افتد مثلا گاهی اوقات فایر وال خاموش شده گاهی هم تنظیمات اسکرین سیور و...به هم میریزد برنامهexplorer.exeهم که کلا از کار افتاده لازم به ذکر است که از ویندوز xpro2011استفاده میکنم.

سلام.

دوست من اینطوری که میگین که ویروس دارین احیانا.. توسط برنامه ی آویرا و MBAM آپدیت شده ، اول یک اسکن کامل روی درایو C انجام بده. بعد با برنامه ی CCleaner سیستم رو کامل پاکسازی و بهینه کن یکبار و درصورت لزوم ویندوز رو تعمیر کن

میتونی از دستور SFC /SCANNOW در خط فرمان داس استفاده کنی ( البته باید سی دی ویندوز رو داخل گذاشته باشی )

بعد برای نصب درایور اقدام کن..

موفق باشی.