PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز مدیا پلیر اجرا نمیشه

Ostad AliReza
09-06-2012, 17:49
سلام ، ویندوز مدیا پلیر ویندوز من اجرا نمیشه !! لینک جدیدترین نسخه برنامه ، برای ویندوز 64 بیتی رو لطفا قرار بدید .

A M ! N
09-06-2012, 19:32
سلام.

باید از طریق خط فرمان تعمیر انجام بدین:20:

CMD رو باز کنید ( داخل سرچ منوی استارت بنویسید CMD و روش راست کلیک کنید و Run as administrator بزنید )

داخلش فرمان SFC /SCANNOW رو بنویسین و اینتر کنید. بزارین کارش انجام بشه.

البته ممکنه دلیل این ویروس هم باشه مثلا ویروس سالیتی که تموم فایلهای اجرایی رو از کار میندازه.

ویندوز مدیا پلیر 12 هم به طور مجزا لینک دانلود نداره و همراه با خود ویندوز هستش.

همچنین میتونین از قسمت Add windows feature از Uninstall programs برین و در زیر Media features گزینه ی Windows media player رو تیکش رو بزنین.

نتیجه رو بگین :20:

Ostad AliReza
09-06-2012, 20:36
ممنون ، 2 کار رو انجام دادم ، ولی بازم اجرا نشد

A M ! N
09-06-2012, 20:42
ممنون ، 2 کار رو انجام دادم ، ولی بازم اجرا نشد

ارور دریافت میکنین ؟ اگه اره نوع ارور رو بگین دقیقا..

شاید کار ویروس باشه.

معمولا مدیا پلیر خراب نمیشه داخل ویندوز 7 ، ولی ایکس پی چرا..

Ostad AliReza
09-06-2012, 21:28
والا اروری نمیده ، روش کلیک میکنم هیچ واکنشی نشون نمیده سیستم !

jafarian
09-06-2012, 21:44
دو تا روش پایین برین :20:

روش اول

منوی run اجرا کنید داخلش دستور msdt.exe -id WindowsMediaPlayerConfigurationDiagnostic از اینجا کپی بگیرین داخل پنجره run بعد paste کنید بعدش اینتر کنید تو صفحه ای که باز میشه اول next بزنید بعدشم روی گزینه apply this fix کلیک کنید که تو سایت اول بصورت شکل گفته شده چکاری انجام بدین

روش دوم

برنامه fix WMP Utility ازهمین لینک اول دانلود کنید اجراش کنید بزارین ویندوز مدیا پلایر شما رو فیکس کنه

روش سوم

طبق سایت دوم که بصورت شکل توضیح داده شده عمل کنید مدیا پلایر پاک کنید از نوع نصب کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A M ! N
09-06-2012, 21:46
ویندوز مدیا پلیر به خودی خودش که عمرا خراب نمیشه خصوصا داخل ویندوز 7

به نظرم بهتره که سیستم رو با آویرا اسکن کنی اول تا خیالمون از نظر ویروس ها راحت بشه.

بعدشم ، میتونید یک user acount جدید بسازید ازونجا هم تست کنید. یکبار هم از حالت Safe mode بالا بیاین و آزمایش کنید.

این راه حل خود مایکروسافت هم داده حتما امتحان کنید.

موفق باشی

mr_pipe
10-08-2012, 23:28
سلام بنده هم دقیقا همچین مشکلی رو دارم که ویندوز مدیا اجرا نمیشه بدون دادن هیچ پیغامی لطفا راهنمایی کنید

jafarian
10-08-2012, 23:38
شما تمامی مراحل انجام بدین بعلاوه روشهای پست 6 ازطریق اون برنامه ای که قرارداده شده یا که ازاون دستوری که گفته شده استفاده کنید.

mr_pipe
11-08-2012, 02:56
شما تمامی مراحل انجام بدین بعلاوه روشهای پست 6 ازطریق اون برنامه ای که قرارداده شده یا که ازاون دستوری که گفته شده استفاده کنید.
سلام ممنون از جوابتون 3 روش رو انجام دادم ولی نتیجه ای نگرفتم البته بک آپ ویندوز دارم ولی خواستم اگه میشه کاری کرد ریکاوری نکنم که سیو بازیهام و چندتا برنامه که دارم از بین بره اگه چیزی به نظرتون میرسه لطفا راهنمایی کنید:41:
مسئله ای متوجه شدم وقتی رو ایکون مدیا پلیر راست کلیک میکنم و ران ادمینستور انتخاب می کنم مدیا باز میشه ولی در حالت عادی واکنشی انجام نمیده

jafarian
11-08-2012, 08:01
هرچی روش بود به همینا اشاره شده بود شما فایل پایینم دانلود کنید بعدش نصبش کنید ازنوع مدیاپلایر اجراتست کنید.

neda372
19-02-2013, 19:22
سلام
من یه مشکلی دارم که سه ،چهار ساله درگیرشم:n28:

اگه کمکم کنید ممنون میشم

والبته بسیار ممنون

مدیا پلیر من اجرا نمیشه و این پیغامو میده

---------------------------
Windows Media Player
Your computer is set to the year 2043, which will cause Windows Media Player to stop responding. and then try again.
OK

باید چکار کنم؟

ami2new
19-02-2013, 19:49
سلام
من یه مشکلی دارم که سه ،چهار ساله درگیرشم:n28:

اگه کمکم کنید ممنون میشم

والبته بسیار ممنون

مدیا پلیر من اجرا نمیشه و این پیغامو میده

Windows Media Player
Your computer is set to the year 2043, which will cause Windows Media Player to stop responding. and then try again.
OK

باید چکار کنم؟
تاریخ کامپیوترتون در تصحیح کنید