PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات در آپدیت ویندوز و بعد از اون ...

reza-atom
09-06-2012, 10:33
با سلام به دوستان !

مدتی پیش تصمیم گرفتم ویندوزم رو به سرویس پک 1 آپدیت کنم ولی بعد از نصب موقع ریستارت شدن چند بار error داد و گفتش که یه سری از فایل ها به درستی نصب نشدن و ویندوز بالا نمیومد. تا چند بار خاموش روشن کردیم و نمیدونم چی شد که ویندوز بالا اومده و توی properties هم نوشته windows 7 service pack 1 ولی بعد از اون ویندوزم دچار مشکلاتی شده مثلاً خیلی وقتها یدفعه هنگ میکنه یا سرعتش کند شده و یا موقع پخش فیلم و موسیقی گیر میکنه و ...
به نظر شما باید چی کار کنم ؟ آیا این مساله ربطی به آپدیت داره ؟

jafarian
09-06-2012, 12:56
شما باارتقا ویندوز به سرویس پک یک مقداری با کمبود سرعت مواجه میشین که برای رفع این مشکل داخل سایت پایین که ازمایکروسافت باشه چند تا راه حل قرارداده داخل پست اولش شده بطورمثال گفته شده درایوهای خودتون کلا دیفرگ کنید هارد بهینه ساری کنید پیشنهاد من برای این کارها استفاده از برنامه tuneup utilities 2012 که داخل لینک دوم قرارداره:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza-atom
09-06-2012, 15:17
ممنون از شما البته من همه ی این کارها رو با این نرم افزار قبلاً انجام دادم ولی مشکلم هنوز با گیر کردن موسیقی یا فیلم توی پلیرهای مختلف پا رجاست ....

jafarian
09-06-2012, 21:57
شما سیدی ویندوز بزارین بصورت بوت بالا بیاین بعدشم صفحه اول گزینه computer and repair انتخاب کنید همینطوری next بزنید تا به شکل پایین برسین تو شکل پایین گزینه که نمایش داده شده انتخاب کنید سیستم به قبل از اینکه سرویس پک نصب کنید رستوری کنید پیشنهادببینید درست میشه پیشنهاد منم اینه که یا سرویس پک از لینک پایین که قراردادم بسته به نوع ویندوز خودتون دانلود کنید یا که یک ویندوز آپدیت شده تهیه کنید این دردسرم ندارین چون با آپدیت ویندوز نباید سیسام هنگ کنه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])