PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطعی اینترنت adsl

primary
08-06-2012, 20:12
با سلام خدمت دوستان محترم

بنده اینترنت ADSl دارم. تا چند روز پیش بدون مشکل به اینترنت وصل می شدم . اما چند روز پیش دیگر هیچ صفحه ای باز نشد. با چند مرورگر دیگر هم تست کردم اما فایده ای نداشت. در واقع connect بودم اما یک مثلث زرد با علامت تعجب روی آیکن اینترنت بود. ویندوز را هم عوض کردم اما باز هم هیچ صفحه ای باز نمیشد. تا اینکه آنتی ویروس nod 32 را پاک کردم! باکمال ناباوری به اینترنت وصل شدم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما فکر میکنید علت چیست. آیا این مشکل برای شما هم پیش آمده ؟ و دیگر نمیتوان از نود استفاده کرد؟

سیستم عامل: seven
آنتی ویروس ESET NOD32 Antivirus Business Edition 4.2.76.0

آپ دیت 29 may 2012

ببخشید که طولانی شد.

amin tala
28-09-2012, 23:55
من هم همین مشکل را دارم . اما وقتی از ف.ری .گ.ی.ت.استفاده میکنم مشکل حل میشه

Alijo0on
01-10-2012, 13:15
با سلام خدمت دوستان محترم

بنده اینترنت ADSl دارم. تا چند روز پیش بدون مشکل به اینترنت وصل می شدم . اما چند روز پیش دیگر هیچ صفحه ای باز نشد. با چند مرورگر دیگر هم تست کردم اما فایده ای نداشت. در واقع connect بودم اما یک مثلث زرد با علامت تعجب روی آیکن اینترنت بود. ویندوز را هم عوض کردم اما باز هم هیچ صفحه ای باز نمیشد. تا اینکه آنتی ویروس nod 32 را پاک کردم! باکمال ناباوری به اینترنت وصل شدم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما فکر میکنید علت چیست. آیا این مشکل برای شما هم پیش آمده ؟ و دیگر نمیتوان از نود استفاده کرد؟

سیستم عامل: seven
آنتی ویروس ESET NOD32 Antivirus Business Edition 4.2.76.0

آپ دیت 29 may 2012

ببخشید که طولانی شد.

احتمال غریب به یقین اشکال از سرویس دهنده اینترنت تون بوده و تنظیمات مودم ...
ترجیحا اول مودم رو ریست کنین (همون سوراخ کوچیکی که پشت دستگاه هست رو با سوزن ریستش کنین) درست نشد کابل شبکه یا Lan رو در بیار و دوباره بزن و در نهایت کانکشن شبکه رو disable و بعد enable کنین ببینین مشکل از کجا میتونه باشه ؟

amin tala
05-10-2012, 22:25
یکی از مشکلات رایج وصل بودن تلفن به پریزی غیر اسپلیتر(که قبل از مودم نصب میشود)است