PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی جنگ در خلیج عدن منتشر شد

M0hsen3D
08-06-2012, 14:19
بازی مبارزه در خلیج عدن که با حمایت از ارتش و توسط استودیوی آمیتیس بازی رایان ساخته شده بود، بالاخره به بازار عرضه شد. این بازی را می توان یکی از استانداردترین بازی های ایرانی در سبک اکشن اول شخص دانست که در آن سعی شده از گرافیک تا گیم پلی و دیگر مسایل کاملا استاندارد باشند.
قیمت این بازی که توسط اربطان بیست پویا منتشر شده، ۳۵۰۰ تومان تعیین شده و همراه با بازی یک عدد پوستر هم عرضه می شود. همچنین برای سفارش بازی می توانید با این دو شماره تماس بگیرید.
۰۲۱-۶۶۷۵۴۲۰۰
۰۲۱-۶۶۷۳۸۸۹۹

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخرین تریلر این بازی را هم می توانید از لینک های زیر دانلود کنید:
کیفیت HD
52.8MB >> اینجا کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کیفیت SD
18.2MB >> اینجا کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع: دنیای بازی

3Dmajid
08-06-2012, 14:28
من بازی رو خریدم. واقعا عالیه :40:

K!ng of th3 K!ngs
08-06-2012, 14:39
آیا جایی هست که اینترنتی بفروشه؟(با پستر)

p30 arman
08-06-2012, 15:19
مثل بازی های قبلی اول شخص که نی ؟ گرافیکشون شبیه mario بود:42:
تریلر رو دیدم :31: خوبه بازی میکنیم گیرمون اومد
فقط خدا کنه مثل گرشاسب !....... هیچی بیخیال یادمم میاد اعصابم میریزه بهم

M0hsen3D
08-06-2012, 16:23
نمیدونم حالا کی میاد مشهد که ما 5 تومن پول پست ندیم واسه خریدش!:3:

h!tman
08-06-2012, 16:56
کل بازی میخواد با M16 بره!؟:دی
متاسفانه توی کشور ما یک عده جوون جمع میشن و پروزه رو تا نصف جلو میبرن به امید این که مثل این بازی ارتش حمایت کنه! توی همین عکساش انگار بافت ها با 3D max و یک کاربر مبتدی رندر گرفته شده
فاقد از هرگونه تکسچر بدرد بخور و کلا گیم پلی هم چون بازی نکردم نظر نمیدم
نمیگم حمایت نکنیم! اصل نخریم. ولی از پایه و ریشه خرابه اوضاع
باور کنید حاضرم شرط ببندم این شرکت به زور یک سیستم رندر گیری معمولی برای بازی جمع کرده! تا این حد به جوونای مستعد ما بها میدن :27:

M0hsen3D
08-06-2012, 18:02
گیم پلی که زیاد بد نیست ولی از نظر رندر هم رندر خود یونیتی هست دیگه بیشتر از این انتظار داشتین؟
به نظر من یه کار متوسط هست که اصلا نمیتونه با نمونه های خارجی حتی تو خوابش هم رقابت کنه!:27:

ehsan_wwe
08-06-2012, 18:23
سازندش کجاس ؟ امید خیلی قشنگ کار کردی واقا خوش حال شدیم همه

یه تبریک گنده به خودتو داداشت ( از طرف خودم )

M0hsen3D
08-06-2012, 19:26
منظورت سازنده این بازیه؟
فکر کنم شاهین حقیقی باشه.

3Dmajid
08-06-2012, 19:48
سازندش کجاس ؟ امید خیلی قشنگ کار کردی واقا خوش حال شدیم همه

یه تبریک گنده به خودتو داداشت ( از طرف خودم )

منم خیلی خوشحال شدم دیدم امید اینقد قشنگ کار کرده تو این بازی.

بچه ها اینقد گیر الکی ندید. بازیش خیلی قشنگه. یه بازی امیدوار کننده س به آینده ی بازی های ایرانی.

همین بازی رو با بازی های قبلی مقایسه کنید مثل میرمهنا، ببینید چقد پیشرفت داره :11:

M0hsen3D
08-06-2012, 19:56
بچه ها منظورتون امید صادقوند هست؟ ایشون هم تو این بازی کار کرده؟

3Dmajid
08-06-2012, 20:05
بچه ها منظورتون امید صادقوند هست؟ ایشون هم تو این بازی کار کرده؟

محسن جون امید جز اعضای اصلی شرکت آمیتیس بازی رایان هست و گیم پلی و لول دیزاین با ایشون بوده :11:
من بازی رو تموم کردم، خیلی باحال بود حیف که اینقد کم بود :41:

clau
08-06-2012, 20:08
کسایی که این بازی تمام کردن میشه بگن چند مرحله داشته گرافیکش در چه حدی بوده ارزش خرید داره؟:20:

M0hsen3D
08-06-2012, 20:16
100% داره مگه در سال چند تا بازی ایرانی تولید میشه که همونم بیاییم بسنجیم ارزش خرید داره یا نه!

3Dmajid
08-06-2012, 20:44
کسایی که این بازی تمام کردن میشه بگن چند مرحله داشته گرافیکش در چه حدی بوده ارزش خرید داره؟:20:

گیم پلی کوتاهه اما این دلیل نمیشه که از این بازی حمایت نکنیم.
چون همین چهار پنج مرحله ی کوتاهش واقعا حال میده.
گرافیکش هم قابل قبوله :20:

ehsan_wwe
08-06-2012, 21:46
با امید تماس گرفتمو کلی تبریکو ازین بحث ها بعد یه چیزی گفت
که گفتم بد نیست اعلام کنم

گفت هرکی که بازی رو تو مغازه های تهران ندیده بره تو سایت آمیتیس بازی رایان نظر بده اسم محلشو بگه تا کامل تر پخش بشه ( اینطوری به ناشر بازی کمک کردیم و بازار خودمونم رونق میگیره )

در باره سازنده بازی ( تا جایی که دیدم ( اولای پروژه رو دیدم ) که امید برنامه نویسیو... میکرد امین گرافیک هارو میزد حالا نمیدونم کسی رو آوردن تو گروهشون یا نه

armin_punisher6
08-06-2012, 23:00
لینک کرکش گیر میاد؟

lord arthas
08-06-2012, 23:01
نمیدونم حالا کی میاد مشهد که ما 5 تومن پول پست ندیم واسه خریدش!

پس ایشالا تو بخر من میام ازت میگیرم :31: :31: :31:

lord arthas
08-06-2012, 23:02
لینک کرکش گیر میاد؟

احسان اینو پاک کن تا من چیز میز نگفتم ( نزدم دستی دستی خودمو بن کنم :9::9:

armin_punisher6
08-06-2012, 23:42
چرااااا؟مگه حرف بدی زدم؟

M0hsen3D
09-06-2012, 00:15
خب چرا میخوای بدزدیش؟ 3500 تومان ارزش دزدی نداره زحمت بکش برو بخر!

M0hsen3D
09-06-2012, 00:18
تو یه کام فقط مینصبه! :دی
من حالا فردا شب سعدی میرم اگه پیداش کردم میخرمش به تو هم میگم بری بری بخریش نشدم دیگه وای میستیم بیاد. :دی

lord arthas
09-06-2012, 00:25
اینا رو تو یاهو میگفتی ها :31: اینا که نمیدونن سعدی کجاست :)) باشه ولی فک کنم وحید بیاره ;)

parvizamd
09-06-2012, 05:09
امید صادق وند یکی افرادی که واقعا من قبولش دارم و واقعا آدم با استعدادی هست.هرچند دیگه مثل قدیم تو این فروم نیست. دوستان تا نخریدنش اینطوری به این بازی نظر ندین.

armin_punisher6
09-06-2012, 09:07
خب چرا میخوای بدزدیش؟ 3500 تومان ارزش دزدی نداره زحمت بکش برو بخر!
یه جور میگی دزد آدم بهش بر میخوره.شما مگه ویندوز و نرم افزارها و بازی های دیگتون اورجیناله؟:27:
بعدشم بازی های ایرانی ارزش خرید ندارن به خاطر کیفیت پایینشون.

ehsan_wwe
09-06-2012, 09:15
لینک کرکش گیر میاد؟
این چه مدله بر خورده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو مگه دزدی که کرک می خوای ؟
همیشه میگم آدم میخاد دزدی کنه بره یه چیزی بدزده که آبرو خودشو نبره برا 3500 تومت پول ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امید وارم که دفه دیگه از این حرکتا نبینم اینجا

خون خودتو کثیف نکن شما
ایشالا فرهنگ سازی میشه دیگه ملت بجای دزدی کالای فرهنگی میرن میخرنش

چرااااا؟مگه حرف بدی زدم؟
رو چه حسابی این حرفو زدی؟ فکر کردی پول اینترنت دادی یعنی اینکه پول ریختی تو جیب تولید کننده بازی ؟
شاید جاش نباشه اینجا بگم اما گروهی که بازی رو ساختن با خون دل ساختن بیشتر از یک ساله که با کلی فشار مالی بدون هیچ در آمد و ... با ریسک خیلی زیاد که مشخص نبود وقتی بازی تموم شد اصلا مجوز بگیره یا .... با این حال سرد نشدن تموم کردن پروژه رو تا نتیچه ریسک گداشتن این همه وقت زمان و .... رو ببینن
حالا شما اگه کرک کنیین یه زرر زدین به پخش کننده و پخش کننده دیگه میترسه رو بازی های ما رو بخره وقتی بازی ها خریده نشن یعنی کلی زمان گذاشتی زمانی که اگه میرفتی یه کار آسون مثل ساختمون سازی رو انجام میدادی حد اقلش تو 1 سالو خورده ای 2 3 ملیون دستتو میگرفت اما تو این یه سال که منتظر آخرش بودی که ناشر بخره ناشر نمی خره چون میترسه که کرک شه
امید وارم متوجه شده باشی ( یا درک کنی یه آدم که زحمت می کشن تو باعث بد بختیش نشی )

ehsan_wwe
09-06-2012, 09:18
یه جور میگی دزد آدم بهش بر میخوره.شما مگه ویندوز و نرم افزارها و بازی های دیگتون اورجیناله؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبول دارم تا حد امکان خود من و بقیه کسایی که میشناسم داریم از اورجینال ها استفاده میکنیم
اما اینکه بازی های ایرانی دارن تو کشور پخش میشن اورجینالشون موجوده بری کرک کنی خیلی زور داره ( اونم با قیمت پایین ) خارجیا تو ایران نمایندگی ندارن تو ایران ساپورت نمیشن و ... اینم در نظر بگیر راستی
مثلا فلان نرم افزاریو که 80 ملیون تومن پول اورجینالشه رو کرک کن یه دزدیه گنده کردی کلی کار با کلاس انجام دادی اما بحث اینجاس که 3500 تومن :)))))

3Dmajid
09-06-2012, 09:26
یه جور میگی دزد آدم بهش بر میخوره.شما مگه ویندوز و نرم افزارها و بازی های دیگتون اورجیناله؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

ببین رفیق بیا منطقی به قضیه نیگاه کنیم :20:

شما میگی ارزش خرید نداره اما اتفاقا داره ... شما اگه توی ایران صد تا بازی خارجی هم بخری پولش تو جیب سازنده ش نمیره که واسه حمایت بخری، اما اگه بازی ایرانی بخری این حمایتی میشه از اعضای گروه و پولش میچرخه تو کشور خودت و هزینه میشه واسه بازی های بعدی، بنابراین یکی از مهم ترین عامل بالارفتن کیفیت بازی های ایرانی که شما ازش گله داری اینه که ما حمایت کنیم، آخه نمیشه که هر بازی میاد بریم دانلود کنیم بعد بگیم چرا کیفیت بازیا پایینه :31: ما هم باید حمایت کنیم، مخصوصا الان که صنعت بازی سازی تو کشورمون کم کم داره رشد میکنه و بهش توجه میشه.

در ضمن وضع مالی ما اجازه نمیده بریم ویندوز بخریم، ارزش پولمون کمه نمیتونیم واسه هر بازی 80 تومن بدیم وگرنه من شخصا حتما این کارو میکردم، اما 3500ت کجا و 80هزارتومن (یا بیشتر) کجا. از همه مهمتر، ما باید به بازی های داخلی کشور خودمون توجه خاص تری داشته باشیم نسبت به بازی های خارجی، چرا که باید کمک کنیم این صنعت تو کشورمون پیشرفت کنه.

اما در مورد این بازی باید بگم واقعا ارزش خریدن و حمایت کردن داره !

من خودم گیمرم زیاد بازی میکنم، از بازی های ایرانی هم دل خوشی نداشتم مثل میرمهنا که اصلا نمیشد بازی کنی از بس باگ داشت و حتی گرشاسب با اون همه قشنگیش ولی بهم نچسبید.
اما این بازی واقعا از اولش به دلم نشست و نشستم تا آخرش رو بازی کردم و وقتی دیدم زود بازیش تموم شد خیلی حالم گرفته شد الانم واسه دفعه دوم رو هارد دارم بازی میکنم از بتل فیلدم سخت تره :31: :11:

armin_punisher6
09-06-2012, 10:39
اشک منو در آوردین :31:
فردا میرم میخرم.البته اگه تو رشت فعلا اومده باشه.

3Dmajid
09-06-2012, 10:44

حالا شدی یه پسرخوب :46::31:

AMIR REZAs
09-06-2012, 10:49
به به بالاخره اینم اومد ... من یه مغازه محلمون پرسیدم، گفت چون بازی ایرانیه نمی فروشم میخواستم خفـــــــــــش....

ولی واقعا قیمتم کم گفتن دمشان گرم!

وقتی خریدم نقدی (یا قسطی) بر بازی خواهم داشت

ehsan_wwe
09-06-2012, 12:06
مرسی داداش خیلی مردی ایشالا پیدا میشه

lord arthas
09-06-2012, 21:41

افرین ، خوشالم که تونستیم به سازندگانش کمک کنیم ! ( پورسانت از سازندگانش میگیریم به هر حال :31: :31: )

parvizamd
09-06-2012, 22:52
امیدجون دمت چیز پسر

parvizamd
10-06-2012, 07:26
armin_punisher6 جان دمت گرمم راستی یک نکته مهم: ماکروسافت هیچگونه فروش محصولات رو با این کشور رو کلا تحریم کرده: ایران-سودان-سوریه- کوبا-کره شمالی. کی میاد بوشهر.

ehsan_wwe
10-06-2012, 08:23
برو تو سایت امیتیس بازی رایان نظر بده برن به پخش کننده شون بگن پرویز جان

armin_punisher6
10-06-2012, 09:10
armin_punisher6 جان دمت گرمم راستی یک نکته مهم: ماکروسافت هیچگونه فروش محصولات رو با این کشور رو کلا تحریم کرده: ایران-سودان-سوریه- کوبا-کره شمالی. کی میاد بوشهر.
قربونت.ولی با این حال میشه تو ایران پیدا کرد.همینطور که رو سیستم من و دوستم اورجینال نصبه.

iload
10-06-2012, 21:03
سلام

من بازیو خریدم ولی نصب نمشیه ! خش داره و فروشنده هم پس نمیگیره ! خیلی دوست دارم بازیش کنم حالا فردا برم یه جای دیگه بگیرم نصب کنم ببینم چیه ؟

shahabaliboys
11-06-2012, 16:15
عاااااااااااااااااااااااا لیه اولین بازی ایرانی که بهم حال داد :8: ولی 1 ذره سخته ها :31:

M0hsen3D
21-06-2012, 13:14
بابا این دیگه چه بازییه با این فروشش رفتم سعدی (مرکز بازی و نرم افزار تومشهد ) پریروز بخرم بازیو هیچ مغازه نداشت !!! همشون گفتن تموم کرده بودن ! امروز رفتم باز تو هیچ پاساژ و مغازه ای پیدا نکردم یه یکی از مغازه های گنده گفتم چرا این قدر زود به زود تموم میکنید این قدر فروشش بالاست؟؟؟ گفت اره بابا دیروز 100 تا اورده بودم تا امروز صبح تموم شد بعد گفت برو اون ور خیابون یه مغازه هست 25 تا دادم خودم دیشب بهش برو بخر :27: گفتم خیالت راحت تموم کرده قبل از اینجا اونجا بودم باور نمیکرد خودش! :دی

anti-military
21-06-2012, 23:44
من یه جا از بازی بد گفتم پشیمون شدم. البته بازی رو هنوز نخریدم چون اینجا نیاوردن اما هنوز یه چیزی که خیلی رو اعصابه اسم بازی و کلا هدف بازیه. همین بازی اگه یه موضوع بهتر داشت خیلی عالی میشد
مشخصات فنی بازی هم از رو عکس ها رو تریلرهاش به نظر خیلی عالیه

احسان کی گفته ساختمون سازی سالی 2 3 میلیون پول توشه ؟ 2 3 میلیون یا 32 میلیون ؟ اگه رو یه زمین خوب کار کنه و تنبل نباشه خیلی بیشتر از این حرفها میشه سودش
مگه اینکه مثل من یه جا پرت کار کنه. ولی واقعا آسون هم نیست و احساس میکنی هرچی تلاش میکنی تموم نمیشه و کار سنگینیه
اما به هرحال از بازی سازی خیلی سبک تره. ولی کلا هرکاری رو اصول نباشه سنگین میشه

روزهای اول که رفته بودم تابلو اطلاعات رو سر زمین بذارم کلنگ نبورده بودم و میخواستم با یه پیچ گوشتی کوچیک زمینو بکنم. خلاصه کاری که مال 10 دقیقه بود رو 1 ساعت داشتم می کندم
اعصابم خورد شده بود میخواستم بلند شم با سر خوردم تو تیزی حلب تابلو. در حالی که اگه همون اول اصولی کار میکردم و کلنگ میبردم خیلی راحت کار پیش می رفت

بازی سازی هم همینه وقتی یه جایی به کنلگ نیاز داره نباید سعی کنی با پیچ گوشی بکنیش

ولی در کل نمیشه گفت کدومش سخت تره. چون اگه ابزار کار و تخصص و پول نباشه هیچ وقت نمیشه یه ساختمون رو ساخت دقیقا مثل بازی

M0hsen3D
21-06-2012, 23:50
خب شما یه نگاه کن حامی بازی کی بوده؟ کی بودجه داده واسه ساختش؟ درسته ارتش, ارتشم میخوام بازی جنگی و نظامی باشه دیگه غیر از اینه؟

Hotsun
24-06-2012, 00:10
این بازی قراره بره رو استیم و مثل اینکه میخواد Multi player هم داشته باشه: