PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام خطا در vostro 1540(خواهشا کمک کنید)

hp722
08-06-2012, 10:09
سلام.من یکی2روزی میشه که لپ تاپ DELL خریدم.مدلشم vostro1540 هست.وقتی مثلا یه بازی رو اجرا میکنم و میره توش یا حتی مثلا نت هستم با این پیغام مواجه میشم که نمیدونم معنیش چیه(ترجمه اش رو میدونم ولی نمیدونم به چه دلیل میده).خواهشا هرکی میتونه کمکم کنه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون:11:

Pami
08-06-2012, 21:25
لپ تاپ شما چند تا پارتیشن داره و مهمتر اینکه چقدر از حجم پارتیشنی که ویندوز روش نصب هست خالیه ؟!

hp722
10-06-2012, 09:17
لپ تاپ شما چند تا پارتیشن داره و مهمتر اینکه چقدر از حجم پارتیشنی که ویندوز روش نصب هست خالیه ؟!

80گیگ فضای خالی داره
من رمم 2گیگ هست و ddr3.در حالت معمولی که باهاش کاری نمیکنم 1گیگ از رمم رو ویندوز اشغال کرده چون ویندوز 7 و نسخه ی 64بیتی روش نصب هست حس میکنم بخاطر حجم ویندوزه که اینجوریه و اگه 32بیتی رو نصب کنم حجم کمتری از رمم اشغال میشه و به این مشکل برنمیخورم.
نظر شما چیه؟

Pami
10-06-2012, 22:04
یک پارتیشن و 80 گیگابایت فضای خالی ؟
من یه سرچی توی FAQ مایکروسافت و فروم ها کردم این ایراد روی لپ تاپ شما بیشتر برمیگرده به Page File و حافظه مجازی
شما پارتیشن ها رو بیشتر کنین و برای درایو C حجم خالی بیشتری بزارید ، Defrag هم انجام بدید و ببینید درست میشه یا خیر

hp722
11-06-2012, 08:12
یک پارتیشن و 80 گیگابایت فضای خالی ؟
من یه سرچی توی FAQ مایکروسافت و فروم ها کردم این ایراد روی لپ تاپ شما بیشتر برمیگرده به Page File و حافظه مجازی
شما پارتیشن ها رو بیشتر کنین و برای درایو C حجم خالی بیشتری بزارید ، Defrag هم انجام بدید و ببینید درست میشه یا خیر

defrag انجام دادم نشد.چه ارتباطی به پارتیشن بیشتر داره؟دیگه برای چی درایو c رو حجمش رو بیشتر کنم.80گیگ کافیه دیگه

من 3تا درایو دارم که هرکدوم 100گیگه

نظر بنده همون نسخه 64بیتی هست که بنظرم اگه 32بیتی یا حتی xp نصب کنم خیلی فرق میکنه و بهتر میشه

Pami
11-06-2012, 21:17
بنده فکر کردم فقط یک پارتیشن دارید ، این مشکل اونطور که خوندم اکثرا برمیگرده به حافظه مجازی که سیستم عامل از هارد دیسک به عنوان رم استفاده میکنه
اگر فکر میکنید با نسخه 64 بیت درست میشه انجام بدید دوست عزیز