PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریخته شدن چای روی لپ تاپ !

محمد88
08-06-2012, 05:27
دوستان خسته نباشید ...
چندشب پیش بر اثر سهل انگاری حدود نصف لیوان چای ریختم روی کیبرد لپ تاپم ! که البته همون موقع هارد و باتری و دی وی دی درایو رو در اوردم
و فردا صبح دادمش به تمعیر کار و با عوض کردن کلی صفحه کیبرد حدود 150 تومن گرفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ازش پرسیدم به قطعه ی دیگری لطمه خورده یا نه ؟ گفت نه ولی باز میترسم بعد از مدتی دوباره خرج رو دستم بزاره
حالا به نظر شما ردش کنم بره یا اتفاقی نمی افته ؟
ضمن اینکه الان دو سه روزه دارم استفاده میکنم دوباره مشکلی هم نداشتم ...

hadi5647
08-06-2012, 10:40
دوستان خسته نباشید ...
چندشب پیش بر اثر سهل انگاری حدود نصف لیوان چای ریختم روی کیبرد لپ تاپم ! که البته همون موقع هارد و باتری و دی وی دی درایو رو در اوردم
و فردا صبح دادمش به تمعیر کار و با عوض کردن کلی صفحه کیبرد حدود 150 تومن گرفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ازش پرسیدم به قطعه ی دیگری لطمه خورده یا نه ؟ گفت نه ولی باز میترسم بعد از مدتی دوباره خرج رو دستم بزاره
حالا به نظر شما ردش کنم بره یا اتفاقی نمی افته ؟
ضمن اینکه الان دو سه روزه دارم استفاده میکنم دوباره مشکلی هم نداشتم ...
وقتی مایعات تر شونده مثل آب و چای و ... روی قطعه الکترونیکی میریزه بهترین کار اینکه او قطعه رو بلافاصله خاموش کنی و چند ساعتی صبر کنی که خشک بشه اگه وقتی روشن بوده آب به قطعات رسوخ کرده باشه اونا از بین میرن ولی اگه نرسیده باشه بعد ازخشک شدن مشکل از بین میره

siyamaksama
13-06-2012, 16:05
نه مشکلی پیش نمیاد البته اگه تعمیرکار خوب سرویس کرده باشه لپ تاپ تو...