PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور باید این پارتیشن رو حذف کنم ؟

K1lou
07-06-2012, 21:57
با سلام خدمت دوستان
من با برنامه اکرونیس یک پارتیشن 100 مگی رو تبدیل به پارتیشن پرایمری و اکتیو کردم و پارتیشن ویندوز هم فقط پرایمری هست حالا هر کاری می کنم که این پارتیشن 100 مگی رو جذف و. یا تغییرش بدم نمیشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
07-06-2012, 22:01
برای پاک کردنش dvd ویندوز داخل دستگاه بزارین بصورت بوت بالا بیاین بعدش به وسیله گزینه diskpart اقدام به حذف این پارتیشن کنید که تو سایت پایین بصورت شکل کامل توضیح داده شده یا که به قسمت disk mangament ویندوز خودتون برین این پارتیشن کلا از اون قسمت هیدن کنید که این راحتره:20:

K1lou
07-06-2012, 22:24
برای پاک کردنش dvd ویندوز داخل دستگاه بزارین بصورت بوت بالا بیاین بعدش به وسیله گزینه diskpart اقدام به حذف این پارتیشن کنید که تو سایت پایین بصورت شکل کامل توضیح داده شده یا که به قسمت disk mangament ویندوز خودتون برین این پارتیشن کلا از اون قسمت هیدن کنید که این راحتره:20:

با تشکر
با حذف با این روش مشکلی برای بالا اومدن ویندوز پیش نمیاد ؟ من با نسخه بوت اکرونیس اونو حذف کردم ویندوز دیگه بالا نیومد و بعد دوباره با همین محجموعه ریکاوری کردم تا ویندوز بالا اومد
با تشکر

jafarian
07-06-2012, 23:20
با تشکر
با حذف با این روش مشکلی برای بالا اومدن ویندوز پیش نمیاد ؟ من با نسخه بوت اکرونیس اونو حذف کردم ویندوز دیگه بالا نیومد و بعد دوباره با همین محجموعه ریکاوری کردم تا ویندوز بالا اومد
با تشکر

ازطریق دیسک پارت هم میتونید حذفش کنید یا همونطور که گفتم کلا این پارتیشن بصورت مخفی تبدیل کنید ازدیسک منجمنت خود ویندوز تا کلا تو مای کامپیوتر نمایش داده نشه که این برای شماراحتره طبق شکلم برای مخفی کردن پارتیشن برین تو پنجره آخر گزینه yes انتخاب کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])